İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2724
  • 7,3791
  • 241.64
  • 97.875

Oynatmadılar!..

Türk Telekom’da Galatasaray’ı nasıl bilirsiniz? Sarı-Kırmızılılar işte öyle başladı. Başakşehirli futbolcular ceza sahalarının önünde oyun kurmaya çalışırken dahi baskı yaptılar. İkili üçlü sıkıştırmalarla defansif sertlik oluşturdular. Taraftarın coşkusunu arkalarına aldılar.
Ancak Başakşehir on beş dakikalık bu baskı sonrası oyunu dengeledi. Maçın gerginliği iki tarafın da istediklerini yapmasını engelleyen en önemli unsurdu. Arda Turan bu gerginlikten en olumsuz etkilenen futbolcuydu. Kötü oynadı!
İlk yarının 0-0 bitmiş olması, Galatasaray’ın şansıydı. Çünkü saha içinde Başakşehir istediği her şeyi uygular olmuştu.
Aslında o 15 dakikalık maç başlangıcının dışında Galatasaray, bildiğimiz iç saha oyunu ile kazanmadı. Orta saha merkezinde Selçuk İnan’nın yerine Donk’u koyarak Donk – Fernando ikilisi ile başlayan Fatih Terim, Başakşehir’i adeta Fenerbahçe’nin oynadığı taktiği ile mağlup etti.
Kendi oyunu olan 15 dakikalık önde baskıda gol bulsalar, çok daha rahat kazanabilirlerdi. Maçın genelindeki senaryoları Başakşehir’i önce oynatmayıp sonrasında kazandığı toplarla gol kovalamaktı.
Bu galibiyetle Galatasaray ipleri tekrar eline aldı. Beş maçı kazanırsa şampiyon olacak. Alanya, Akhisar ve Göztepe sert deplasmanlar. Ve hala Galatasaray’ın iyi bir deplasman oyunu yok. Oradan dokuz puan çıkartacağını kabul edersek, Galatasaray’ın final maçı Beşiktaş derbisi olacak.

Rusya Savunma Bakanlığı, 3D görüntüsünü hazırlayarak canlandırdığı İl-20 uçağının düşüş anını yayınl

Rusya Savunma Bakanlığı, uçağın düşüş anını canlandırdı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Otomotiv sektörüne ÖTV düzenlemesi

21 yıllık çalışma sona erdi!

En Çok Okunanlar