• $ 5,8118
  • € 6,4732
  • 275.387
  • 110477
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

İnat işi!

Trabzonspor 61’de öne geçtikten sonra kulübenin önemi daha net ortaya çıktı: İki takımın da yoğun maç programı vardı, yorgunluk had safhadaydı.

Stres dolu, oyunun oldukça hızlı oynandığı maçta bordo-mavililerde golden sonra sahaya, ‘bir gün olacak’ diye beklenen isimler girdi.

İstanbul ekibinde ise hamle oyuncusu olarak Barcelona, Milan ve Valencia forması giyenler sahaya sürüldü, daha kulübede Chelsea, Feyenoord patentli isimler vardı!

Hem de 5 as isminden yoksun olan Trabzonspor’un bu puan kaybı için haklı sayılabilecek mazereti çoktu.

Kazanması halinde averajla haftayı lider olarak kapatma umudu ile Başakşehir deplasmanına çıkan Trabzonspor, beklentilerin aksine oldukça tutuk bir tempoda maça başladı.

İlk bölümünde Başakşehir’in oyununa karşılık veremeyen Trabzonspor, Ünal Karaman’ın sağ kanatta oynayan Kamil Ahmet’i orta sahaya, forvetteki Sörloth’u sağ kenara, Sturridge’i de forvete kaydırmasıyla oyunda dengeyi sağladı.

İlk yarının son bölümünde pozisyonlar da buldu, değerlendiremedi.

İkinci yarıda aynı tempoda başladı, yine maça tutuk başlayan taraf

Trabzonspor’du ama penaltı ile golü buldu bu kez. Sonrasında kulübe farkı ortaya çıktı, Başakşehir iyi oynayıp öne geçti.

Uzatmalarda kaliteli ayaklara karşı büyük bir istek karşı karşıya geldi, yüreğini ortaya koyan Trabzonspor bir puanı bu coşku ve inat ile aldı.

Gürkan Ata Diğer Yazıları

Kötü sınav!

20.09.2019

<p>Türkiye’nin ilk gastronomi kenti Gaziantep´te yemek odaklı ilgi çekici gelişmeler yaşanmaya devam

Kebapçı Çırağı Drone, Et Taşıyıp Kebap Ateşini Harladı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!