• 19 Ekim 2021 Salı 08:00
  • |
  • 19 Ekim 2021 Salı 08:00

YAZAR

Alen Markaryan

Skandallar zinciri

Paylaş

Cuma günü oynadığımız Başakşehir maçının 87 dakikası 56. saniyesine 3-1 mağlup girdik. Ve lehimize penaltı pozisyonu gerçekleşti. Oyun devam ederken Beşiktaşlı topçuların isyanını ve çemkirmelerini görüyoruz. Ve hakem arkadaş lütfen VAR'a gidiyor! Ne zaman? 90.05'te. İzliyor! Otobüstesin, önündeki adam gözünün içine baka baka yolcunun cebinden para araklıyor. Canlı canlı! Sen izliyorsun, öyle.... Karar veriyor penaltı atılıyor. O ne zaman? 90.53'te... Kaç dakika uzatma verilmişti? 6 dakika... 91.18'de oyun başlıyor... 87.58'den beri oynama süresi yok yani... 95.41'de top bizim ayağımızdan auta çıkıyor. Kalecileri Volkan Babacan topu oyuna 96.16'da sokuyor. Güya hakem de maçı havada bitiriyor. Kurnaz abi, Sen maçı auta çıktığında fiziksel olarak bitirdin zaten Bizi yeme bari! Yani, 6 dakikalık uzatmada top 3 dakika oyunda kalmıyor bile... Niye ince eledik böyle? Niye sık dokuduk, dokunduk! Adana maçı abi, Adana maçı... Ondan... Orda da 6 dakika uzatma verildi Biz golü 98 küsurda yedik! isyanımız bu çifte standart, hak yeme, rakibe tolerans Bize türbülans.... Yönetimin dikkatine!

BU SİNDİRME POLİTİKASIDIR

Son Başakşehir maçında Necip sarı kart gördü. Neden? Hakeme itirazdan! İtiraz niye ve neye? Penaltı hakkının olduğuna inandığı bir pozisyon sonrası hakeme neden VAR'a gitmiyorsun demesinden mütevellit itiraz... Beşiktaş takım kaptanı olarak sınırları dahilinde itiraz hakkı var mı? Var. Biz camia olarak, elin takımı hakeme baskı oluşturuyor, Hakemi VAR'a zorluyor, siz niye yapmıyorsunuz diye takım oyuncularına sitem etmiyor muyuz? Ediyoruz. Eee? Bu ne şimdi? Daha hakemin yanına gider gitmez yumurtanın sarısı gibi... Bu sindirme politikasıdır, bu sonraki maçlara gözdağıdır, bu ezmeye teşebbüstür... Beşiktaş yönetiminin dikkatine, sahne açıldı!

ŞİDDETLE İTİRAZ EDİYORUM

Galatasaray ile önümüzdeki pazartesi maçı var Beşiktaş'ın... Açıklandığında beri içim içimi yiyor. Neden pazartesi? G.Saray'ın perşembe günü Avrupa Ligi'nde maçı varmış da ondanmış! Bana ne arkadaş! Beni Beşiktaş olarak kaç cuma sabahı Avrupa Ligi maçı dönüşü Pazar günü sahaya sürdüler. Bir kişi bile çıkıp ne yapıyorsunuz demedi Yine böyle bir G.Saray maçı haftasıydı, Cuma sabahı geldik, pazar maça çıktık. Bir kere falan da değil ha! Kaç kere belli değil. Neden yetkili bir arkadaş çıkıp konuşmaz? İtiraz etmez... Niye rakibe avantaj sağlayan uygulamalara ses edilmez? Neye ve kime göre dizayn ediliyor bu lig? Başka zaman olsa yayıncı kuruluş ziyan ediyor diye asla hafta başı maç oynatmazlar Haftanın en hantal günü der geçerler. Nedir bu maçı pazartesi oynatan kuvvet? Şiddetle itiraz ediyorum Maç pazar günü oynanmalıdır. Ayrıcalık değil eşit statü istiyoruz... Beşiktaş yönetiminin dikkatine!

YAZARIN DİĞER YAZILARI

4 Aralık 2021 Cumartesi

Canlı canlı! 2 puan gitti

30 Kasım 2021 Salı

Güven çıkar oyundan!

28 Kasım 2021 Pazar

Bilica'nın çukuru!

DİĞER YAZARLAR

Aydın Türkmen

O da izledi

5.12.2021

Engin Verel

Yedek kulübesi!

6.12.2021

Alen Markaryan

Canlı canlı! 2 puan gitti

4.12.2021

Kenan Karcı

Tamirci Çırağının İsyanı

12.10.2021

Mustafa Sapmaz

Plan ve sakinlik

22.11.2021

Gürkan Ata

Kazanma sanatı ve muhteşem ikili!

5.12.2021