• 10 Kasım 2020 Salı 10:58
  • |
  • 10 Kasım 2020 Salı 10:58

YAZAR

Alen Markaryan

Abisi kızıyormuş

Paylaş

Hafta içi bir firmanın ödül gecesi vardı... Toplanmış gitmiş millet... Topçu, gazeteci, sunucu. Bilumum sporla bağlantılı insan!!! Gecede Beşiktaş futbolcusu Dorukhan’la röportaj yapılıyor... Mevzubahis konu ile alakalı şu cümleleri sarf ediyor genç kardeşimiz... “Biz Ozan’la (Tufan) her gece beraberiz Emre abi de bize kızıyor zaten.” Konunun ne olduğunu da bilmiyorum, Önemli de değil zaten... Mesele Dorukhan’ın, Ozan’la da arkadaşlık yapması değil... Olabilir... Milli Takım’dan arkadaşlar kafa yapıları uyuşuyor vs.... Mesele ne biliyor musunuz? Beşiktaşlı bir futbolcuya başka bir takımın idari sorumlusunun karışması… Ve üzerinde hak iddia etmesi... Kızıyormuş baksanıza!!! Beşiktaşlı bir futbolcuya kendi hocası ve yöneticisinden başka kimse kızamaz karışamaz...... Bütün mesele bu... Dorukhan’ın, Emre’nin sözlerini benimsemesi... Onun sözlerini sanki emir telakki etmesi... Senin başında Sergen gibi hoca varken Konuşmasın da Emre’yi yad etmesi... Bütün mesele bu ağalar, beyler.... Başıboşluk Kopmuş bir düzen Yazık!!!!

Can pazarına hamak kurmak

CUMARTESİ gecesi F.Bahçe’nin maçı vardı Kadıköy’de Konya’yla... 0-2 yenildiler ama daha büyük sürprizler olacağından, oralarda yokum!!! Bu sefer mevzu saha içine odaklı değil... Tribünle! Federasyondan maçlarda localara adam alabilirsiniz izni çıktı ya Her statta localara adam almaya başladı kulüpler... Yüzde elli oranında.... İyi.... İlk Denizli-Beşiktaş maçında localar tribüne indirilip Portatif bariyerlerle desteklenip, kutu yapılıp loca süsü verildi... Bu hem sağlık açısından netameliydi, Hem de az buçuk uyanıklığa giriyordu... Bunu gören F.Bahçe aynı yoldan devam etti... Kırk yıllık kapalı tribünün ortasına loca yapmışlardı... Ha keza kale arkasına, tam göbeğe Yapana helal olsun hiç bir şey demem... Ben federasyona bakarım Ne diyor diye!!! Hiç valla oralı bile değil arkadaşlar! Kim ne yapıyorsa yanına kar kalıyor... Beşiktaş normal sezondaki locaların da %50 oturur, Eften püften madde uydurup para cezası kesersiniz, Millet gelir can pazarında hamak kurar Göz ardı edersiniz!!! Ya Allah aşkına Tek bir şey düzgün ve adil olmaz mı ya!!!???

Kimi kime şikayet ediyorsak…

ERSİN Cuma akşamı oynadığımız Antep maçında kırmızı kart gördü... Niye? Ortadaki ortak topa aynı yükselip, Topa vurduktan sonra ayağı rakibine geldi diye.... Ben faul bile çalmam, Hakem 50 metreden düdük çaldı!!! Gelelim pazar akşamı Sivas - G.Saray maçına... Son dakikalar... Sivas bastırıyor.. Bir yan top... G.Saray kalecisi Okan’la, Sivas’lı oyuncu havalanıyor, havadaki ortak topa Biri kafayla biri elle Kaleci topa vurduktan sonra rakibine de vuruyor... Hakem devam diyor... Evet ! Sevgili MHK! Ne diyorsunuz? Hangisi doğru? Siz zahmet etmeyin ben söyleyeyim, Ne bu son anlattığım penaltı Ne Ersin kırmızı kart... Mesele hakemlerinizin ön yargılı olması Gördüklerini çalamaması Niyeyse?! Haaa! İlk yarıdaki Sivas lehine yaşanan penaltı rezaletlerini sormuyoruz bile... Peh! Ben de kimi kime şikayet ediyorsam!!!

YAZARIN DİĞER YAZILARI

23 Ocak 2022 Pazar

Nemrutluk diz boyu

19 Ocak 2022 Çarşamba

Evlerinin önü boyalı direk!

18 Ocak 2022 Salı

Hakemiz diye neler yapıyorlar

DİĞER YAZARLAR

Aydın Türkmen

Bir çuval incir berbat oldu

24.01.2022

Engin Verel

Zümrüd-ü Anka gelse...

23.01.2022

Alen Markaryan

Nemrutluk diz boyu

23.01.2022

Kenan Karcı

Tamirci Çırağının İsyanı

12.10.2021

Mustafa Sapmaz

Fark oyun yapısı

14.12.2021

Gürkan Ata

Çok net: Bu takım savunma yapamıyor!

24.01.2022