• $ 5,7884
  • € 6,4038
  • 271.932
  • 108869
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

'Şike operasyonunun ardında cemaat olduğuna beni kimse inandıramaz'

Fenerbahçe Eski Başkanlarından Ali Şen, Ntvspor Radyo'da yayınlanan "Bülent Yüksel ile 13" programında şike süreci ve PFDK kararlarına dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 
Sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın "bu şike davası değil, Fenerbahçe'yi ele geçirme operasyonudur" iddiasına katılmadığını belirten Şen, şu ifadeleri kullandı:

Bu davanın siyasi bir dava olduğuna asla ve asla katılmıyorum. Bir defa, kim ne diyecekse açık açık söylemesi lazım. Cemaat olarak Fethullah Gülen Hoca'ya atfen söyleniyor değil mi? Asla katılmam. Ben kulüp başkanıyken, Fethullah Gülen Hoca'nın vermiş olduğu iftar davetlerine katılmıştım. Kendisini dinlemişliğim vardır. Çok da güzel şeyler anlatmıştı. O kişilerin, cemaatin, neden Fenerbahçe Kulübü'nü ele geçirme çabaları olsun? Böyle bir şey olabilir mi? Beni buna asla ve asla kimse inandıramaz. Ali Şen'i herkes tanır. Bende ısmarlama laf olmaz. İnandığımı sölüyorum. Bunlar sadece boş laf. Bir şey biliyorlarsa da söylemesi lazım Aziz Başkan'ın. Bu insanları böyle bir şey ile suçlamanın da ne kadar yersiz olduğuna inanıyorum. Bilenler çıksın biz de öğrenmiş olalım.


<p>Çocukluğundan beri hayvanlara ayrı bir sevgisi bulunan İbrahim Sargın, Bursa´da yaşayan ama insan

Nadir Bulunan Hayvanı Bulup Bursa´da Yaşadığını İspatladı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

New York Uluslararası Motosiklet Fuarı 2019

Tıp dünyasında çığır açacak cihaz Türkiye'ye geliyor