• $ 5,28
  • € 5,9675
  • 224.216
  • 102.715
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Seks yormuyormuş (!)

Brezilya'nın efnsanevi futbolcusu Ronaldo, katıldığı bir programda ilginç açıklamalar yaparken seks yapmanın futbolculara hiçbir zararı olmadığını ifade etti.

x

Dünya futboluna yakın dönemde damgasını vuran "Fenomeno" lakaplı yıldız, cinsel ilişkiye girmenin futbolculara zararlı olduğu konusunda tecrübelerini anlattı.

Cinsel ilişkiye girmenin futbolcular üzerinde çok fazla bir etki yaratmadığını sadece biraz yorgunluk hissettirdiğini belirten Ronaldo, 1997 Kupa Amerika organizasyonundaki ilginç bir anısını da anlattı.

Ronaldo, "Seks yapmanın olumsuz bir etki yaratmadığını ispatlayabilirim. Ancak mastürbasyon daha yorucu oluyor" derken 1997'de Bolivya'da düzenlenen Kupa Amerika'da Romario ile yaşadığı anısını anlattı.

O dönemde Brezilya forvetinin iki yıldızı Romario ve Ronaldo takımın kaldığı otelden kaçarak başka bir otele gidip tüm geceyi dışarda geçirmiş ve alem yapmışlar. Ronaldo, "Romario beni dışarıya çıkmak için ikna etti. Kapıda önceden ayarladığımız bir taksi vardı ve biz otel duvarından atlayarak kaçtık. Daha fazla bilgi veremeyeceğim" diyerek tecrübelerini aktardı.

Brezilya Milli Takımı o turnuvayı şampiyon olarak tamamlamayı başarmıştı. Ayrıca Ronaldo attığı 5 golle takımının şampiyonluğunda büyük rol oynarken Romario 3 gol atabilmişti. (sporx)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Zeytinburnu´nda pazarı gezen CHP´nin İBB adayı Ekrem İmamoğlu yine benzer tepkiyle karşılaştı. Yaşlı

Ekrem İmamoğlu´na bir tepki daha: Partin 5 kuruş etmez

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Şubat 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - 15 Şubat 2019