• $ 5,7593
  • € 6,408
  • 277.155
  • 99515.6
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ryan Donk'tan transfer itirafı: Club Brugge birkaç yıl önce bana teklif yaptı ama kabul etmedim

2009-2013 yılları arasında Club Brugge forması giyen Ryan Donk, samimi açıklamalarda bulundu.

4 yıllık süreç boyunca Club Brugge formasını 130 kez giyen Galatasaray'ın Hollandalı savunmacısı Ryan Donk, Club Brugge ile hiç bir kupa kazanamamış olsa bile o günleri hatırlayınca mutlu olduğunu belirtti.

Belçika'nın en büyük takımının Club Brugge olduğunu belirten başarılı oyuncu, bir dönem Anderlecht'tin kendisine teklif yaptığını ve bu teklifi nazik bir dille redderedek,teşekkür ettiğini belirtti.

"BRUGGE, KUPALAR KAZANABİLİR"

Donk, "Club Brugge hala kalbimde. Belçika'da başka bir takım göremiyorum. Anderlecht birkaç yıl önce bana bir teklif yaptı. Teklif gelir gelmez onlara teşekkür ettim ve onlar için oynayamayacağımı söyledim. Kulübe çok minnettarım." ifadelerini kullandı.

"Herkes Bart Verhaeghe ve Vincent Mannaert'in yaptığı yatırımları şaka olarak gördü." sözleriyle konuşmasını sürdüren tecrübeli oyuncu, "Fakat, şimdi hepsi Club Brugge'ü seyredebilmek için bir bilet arıyor. Artık Club Brugge, kupalar kazanabileceğini biliyor. Beklentilerin çok ötesini gidebileceklerinin farkındalar." dedi.

''SON 5 YILIN EN BAŞARILISI''

Eski takımının Belçika Ligi'nde son 5 yılın en başarılısı olduğunu belirten Ryan Donk, Club Brugge forması giydiği dönemde başarılı olamamaları hakkında gelen soruya ise, "Kupalar kazanabilecek yetenekte bir kadroya sahiptik fakat inanç ve mücadele konusunda sıkıntılarımız vardı." cevabıyla röportajı noktaladı.

(Sporx)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı´nın dışarıya çıkışı iç

AKINCI Yuvadan Ayrıldı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Yolda buldu bidona koydu! 2 metre uzunluğunda

İngiltere'de şoke eden olay! Bir kamyonda 39 ceset bulundu