• $ 6,1436
  • € 6,8589
  • 251.661
  • 84.295
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Rezalet!

F.Bahçe-Shakhtar 'dostluk' maçı holiganların çıkardığı OLAYLAR YÜZÜNDEN YARIDA KALDI

Önce saha içi ve tribündeki basın mensupları hedef alındı. Asbaşkan Ali Koç, gazetecilere 'Can güvenliğiniz yok, lütfen burayı boşaltın' dedi. Muhabirler taksilerle stadı terk etti. 65'te taraftar sahaya indi, futbol gecesi erken bitti

F.Bahçe-Shakhtar Donetsk maçı büyük bir rezalete sahne oldu. Başta UEFA ve FIFA olmak üzere bütün dünyanın dikkati Türkiye'nin üzerine odaklanmışken, Şükrü Saracoğlu'nda dün gece yaşananlar işin üzerine tuz-biber ekti. Emniyet Şükrü Saracoğlu'nda olay çıkmasına karşı bin 500 polisle tedbir almasına rağmen taraftarın sahaya inmesi üzerine maç yarıda kaldı.
REZALETTE ilk sahne 12. dakikada yaşandı. Holiganların bütün öfkesi, günah keçisi ilan ettikleri gazetecilere yöneldi. Holiganlar, taş, şişe, çakmak ellerine ne geçerse basın mensuplarının üzerine yağdırdı. Önce anons yapıldı, taraftarlar sakin olmaya çağrıldı ama fayda etmedi. Asbaşkan Ali Koç, basın tribününe geçti, saldırının dozunun artmasına engel olup, 'Can güvenliğiniz yok, lütfen burayı boşaltın. Tahrik oluyorlar' diyerek gazetecileri içeri aldı. Gazetecilerin boşaltıldığı basın tribününe Yıldırım posteri asıldı.

SADECE GÜİZA'YI DİNLEDİ
HAKEM Fırat Aydınus maçı durdurdu. Bu sırada saha kenarındaki foto muhabirlerinin bir kısmı yabancı madde yağmurundan çıkış tüneline, bir kısmı da foto muhabirleri odasına kaçarak kurtulmaya çalıştı. Stadın altındaki kapalı otoparka götürülen gazeteciler, özel güvenlik elemanlarının çağırdığı taksilerle güvenli bir şekilde evlerine gönderildi.

TANSİYON düştü sanılırken
59. dakikada üzerlerinde Aziz Yıldırım tişörtü bulunan iki kişi sahaya indi. Özel güvenlik elemanları sinirli taraftarı sahadan çıkartmakta aciz kaldı. Güiza rica edince taraftar saha kenarına geldi. Ancak 65. dakikadan sonra olay tamamen kontrolden çıktı. Taraftarlar sahaya girmeye başlayınca Ali Koç, tribünden sahaya indi.

GÜVENLİKÇİLERE DAYAK!
MAÇIN hakemi Fırat Aydınus, Teknik Direktör Aykut Kocaman'la konuşurken, saha taraftarla doldu. Shakhtarlılar, soyunma odasına kaçtı. Taraftarları kontrol etmeye çalışan özel güvenlik elemanları da dayak yiyince, tünelden içeri kaçtı. Taraftarlar, Aykut Kocaman'ı omuzlarına alıp, tünele kadar götürdü. Sahada futbol adamı kalmayınca meydan taraftarlara kaldı. Bir kısmı halay çekerken diğerleri de sahanın ortasında hatıra fotoğrafı çektirdi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Diriliş Ertuğrul 150. final bölümü fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul´un son bölümünde neler olac

Diriliş Ertuğrul Final Tanıtımı İzle

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İngilterenin en büyük ikinci çelik üreticisi British Steel iflasa hazırlanıyor

558 yıllık Tarihi Kapalıçarşı'nın çatısı ve alt yapısı tamamlandı