HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3956
  • 6,1364
  • 211.866
  • 91.686
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Rezalet!

F.Bahçe-Shakhtar 'dostluk' maçı holiganların çıkardığı OLAYLAR YÜZÜNDEN YARIDA KALDI

x

Önce saha içi ve tribündeki basın mensupları hedef alındı. Asbaşkan Ali Koç, gazetecilere 'Can güvenliğiniz yok, lütfen burayı boşaltın' dedi. Muhabirler taksilerle stadı terk etti. 65'te taraftar sahaya indi, futbol gecesi erken bitti

F.Bahçe-Shakhtar Donetsk maçı büyük bir rezalete sahne oldu. Başta UEFA ve FIFA olmak üzere bütün dünyanın dikkati Türkiye'nin üzerine odaklanmışken, Şükrü Saracoğlu'nda dün gece yaşananlar işin üzerine tuz-biber ekti. Emniyet Şükrü Saracoğlu'nda olay çıkmasına karşı bin 500 polisle tedbir almasına rağmen taraftarın sahaya inmesi üzerine maç yarıda kaldı.
REZALETTE ilk sahne 12. dakikada yaşandı. Holiganların bütün öfkesi, günah keçisi ilan ettikleri gazetecilere yöneldi. Holiganlar, taş, şişe, çakmak ellerine ne geçerse basın mensuplarının üzerine yağdırdı. Önce anons yapıldı, taraftarlar sakin olmaya çağrıldı ama fayda etmedi. Asbaşkan Ali Koç, basın tribününe geçti, saldırının dozunun artmasına engel olup, 'Can güvenliğiniz yok, lütfen burayı boşaltın. Tahrik oluyorlar' diyerek gazetecileri içeri aldı. Gazetecilerin boşaltıldığı basın tribününe Yıldırım posteri asıldı.

SADECE GÜİZA'YI DİNLEDİ
HAKEM Fırat Aydınus maçı durdurdu. Bu sırada saha kenarındaki foto muhabirlerinin bir kısmı yabancı madde yağmurundan çıkış tüneline, bir kısmı da foto muhabirleri odasına kaçarak kurtulmaya çalıştı. Stadın altındaki kapalı otoparka götürülen gazeteciler, özel güvenlik elemanlarının çağırdığı taksilerle güvenli bir şekilde evlerine gönderildi.

TANSİYON düştü sanılırken
59. dakikada üzerlerinde Aziz Yıldırım tişörtü bulunan iki kişi sahaya indi. Özel güvenlik elemanları sinirli taraftarı sahadan çıkartmakta aciz kaldı. Güiza rica edince taraftar saha kenarına geldi. Ancak 65. dakikadan sonra olay tamamen kontrolden çıktı. Taraftarlar sahaya girmeye başlayınca Ali Koç, tribünden sahaya indi.

GÜVENLİKÇİLERE DAYAK!
MAÇIN hakemi Fırat Aydınus, Teknik Direktör Aykut Kocaman'la konuşurken, saha taraftarla doldu. Shakhtarlılar, soyunma odasına kaçtı. Taraftarları kontrol etmeye çalışan özel güvenlik elemanları da dayak yiyince, tünelden içeri kaçtı. Taraftarlar, Aykut Kocaman'ı omuzlarına alıp, tünele kadar götürdü. Sahada futbol adamı kalmayınca meydan taraftarlara kaldı. Bir kısmı halay çekerken diğerleri de sahanın ortasında hatıra fotoğrafı çektirdi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Brezilyalı bir pilot, Mekke üzerinde uçarken Kelime-i Şehadet getirip Müslüman oldu.

Brezilyalı pilot, Mekke semalarında uçarken Müslüman oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

12 milyon emekliye ek güvence geliyor

Kandilde camiler doldu taştı

En Çok Okunanlar