• $ 5,711
  • € 6,4362
  • 257.776
  • 97098.3
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Rakı şişesi locadan

Volkan Demirel'e atılan rakı şişesinin ultrAslan'ın arkasındaki kuzey tribün alt localardan birinden geldiği belirlendi. Cinayete teşebbüs eden loca sahibi kamera kayıtları ile bugün yarın tespit edilecek

G.Saray'ın başı yine dertte. F.Bahçe derbisinde son dakikalarda Volkan Demirel'e atılan rakı şişesinin ultrAslan'ın bulunduğu kuzey tribünün arkasındaki bir locadan atıldığı belirlendi. Demirel'in yakınına düşen ve 'cinayete teşebbüs' olarak değerlendirilen skandal olayı aydınlatmak için harıl harıl kamera kayıtları inceleniyor. Şüpheli localar ise alt bölümde. Kuzey kale arkasının solundaki 10 locadan birinden atıldığı belirlenen şişeyi Lugano da hakeme göstermişti.

DOKUNULMAZLIKLARI VAR!
KONUYLA ilgili derin araştırma yapan emniyet bu olayın perde arkasını da soruşturuyor. Şişenin içeri nasıl sokulduğu konusunda ise bir tez var. 
O da loca sahiplerinden 1. sınıf akreditesi olanlar güvenlik kapılarında aranmaması. Bizzat kulüp tarafından dağıtılan kıdemli kart sahipleri istedikleri her şeyi içeri sokabiliyor. Bu yüzden sonraki maçlarda bu yetki de kaldırılacak ve stada gelen herkes artık aranacak. 

Arena 2 maç kapanıyor
FENER'E yenilen G.Saray'a ağır ceza kapıda... Sarı-Kırmızılı taraftarların attığı rakı şişesi ve diğer yabancı maddeler nedeniyle TT Arena, 2 maç kapatılacak. Derbi maçta sahaya atılan yabancı maddeleri maçın gözlemcileri İbrahim Yuşan ve Metin Orakoğlu, raporlarına ayrıntılı bir şekilde yazdı. Hukuk Kurulu, yarın bu raporlar doğrultusunda G.Saray'ı saha olayları nedeniyle PFDK'ya sevk edecek. Ceza ise muhtemelen perşembe günü açıklanacak.
İKİ maçlık ceza ise tamamıyla sahaya atılan rakı şişesi nedeniyle. Bu durumda G.Saray, Trabzonspor ve Kayserispor maçlarını başka şehirlerde oynayacak. Derbideki küfürlü tezahüratlar nedeniyle G.Saray 3. kez para cezası alacak ve seyircisiz oynama cezası sınırına gelecek.

'F.CK YOU'ya 3 maç
Fırat Aydınus'a küfür eden Baros yandı. Çek golcünün maç sonunda Aydınus'a 'F.ck you' diye küfrettiği raporda yer aldı. Sinirlerine hakim olamayan Baros'un ayrıca 'F.ck you all' diye tüm hakemleri kasteden küfür ettiği iddia edildi. 3 maç ceza alacak Baros, Antalya, Trabzon ve Manisa'ya karşı yok.

Gitti geri döner mi?
G.Saray yönetimi, teknik direktör krizini askıya aldı. Sarı-Kırmızılı yönetimin en geç yarın olağanüstü bir toplantı yapıp Hagi konusunu masaya yatıracağı bildirildi. Ancak Mali Genel Kurul öncesi, teknik heyette bir değişiklik yaşanması beklenmiyor. Hagi, yenileme idmanının ardından takıma üç gün izin verip dün eşi Marinela ile birlikte THY'nin 17.05 uçağıyla Bükreş'e uçtu.

MURAT TARHAN

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Başkan Erdoğan´dan Şehitlerimiz İçin Kur´an Tilaveti

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor