• $ 5,4411
  • € 6,2144
  • 230.677
  • 103.906
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Param yok pulum yok

Avrupa ikincisi olan POTANIN PERİLERİ, dönüş uçağında bu şarkıyı söyleyerek 'prim göndermesi' yaptı

x

Kadınlar basketbolunda spor tarihimizin en büyük başarısını elde eden A Milli Takımımız, Polonya dönüşü çok neşeliydi. Tezahürat yapan Periler, sevinçlerini diğer yolcularla paylaştı

Polonya'da düzenlenen 33. Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası finalinde Rusya'ya 59-42 yenilerek gümüş madalya kazanan A Milli Takımımız dün yurda döndü. Kadınlar basketbolunda Türk spor tarihinin en büyük başarısını elde ederek tarihe geçen Ceyhun Yıldızoğlu'nun öğrencileri, dönüş uçağında oldukça neşeliydi.
TEK sıra halinde uçak içinde yürüyen 'kahraman' basketbolcularımız diğer yolcularla el sıkıştı ve sevinçlerini paylaştı.
UÇAKTA bir süre tezahürat yapan Potanın Perileri'nin 'Param Yok' adlı şarkıyı söylemeleri dikkati çekti. Milliler, bu şarkıyla 'prim' konusunda gönderme yaptı.

YORGUNLUKTAN BAYILDILAR!
YORGUN olduğu gözlenen milli basketbolcuların tezahüratları ve şarkıları da kısa sürdü. Basketbolcularla Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül ve TBF Başkanı Turgay Demirel de aynı uçakla Türkiye'ye döndü.

Oyuncularımla gurur duyuyorum
ANTRENÖR Ceyhun Yıldızoğlu, bu tarihi başarının ardından 'Oyuncularımla gurur duyuyorum' dedi. Yıldızoğlu, 'Türk kadın sporcusu inandığı zaman ülkesine daha büyük mutluluklar yaşatabilir. Çocuklar bunu gösterdiler. Bu işin gerçek sahipleri onlar' dedi. Federasyon Başkanı Turgay Demirel ise 'Oyuncularımız çok iyi mücadele etti' diye konuştu.

Trafikte bana DİKKAT EDİN

Işıl Alben, Twitter'daki hesabında 'Uzun kamptan sonra günlük hayatı yadırgadım. Araba kullanmayı unutmuşum. trafikte bana dikkat edin' diye yazdı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Köylüler yaşanan deprem sonrası o anları anlattı

Denizli 5,5 ile sallandı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Diriliş Ertuğrul'da 'Osman Gazi' sürprizi

Türkiye'den İran ile ortak operasyon açıklaması: PKK/PJAK'a karşı ortak operasyon başlatıldı

Maksat Yarışmak Olsun - 20 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019