• $ 5,8147
  • € 6,4658
  • 275.387
  • 110477
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Konyaspor, Erdon Daci'nin sözleşmesini 3 yıl daha uzattı

Konyaspor sözleşmesi 2019-2020 sezonu sonunda sona erecek olan Erdon Daci'nin sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

“2019-2020 sezonu sonunda kulübümüzle olan sözleşmesi sona erecek olan futbolcumuz Erdon Daci için Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda imza töreni düzenlendi.

Törene futbolcumuz Erdon Daci ile birlikte kulüp menajerimiz Seçkin Özdil katıldı. Erdona Daci bugün attığı imza ile kulübümüzle olan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı. 2023 yılına kadar Konyaspor’umuzda forma giyecek olan Erdon Daci yeni sezon için çok heyecanlı olduğunu, kendisine inananları mahcup etmemek için çok çalışacağını ve Konyaspor ile büyük başarılar elde etmek istediğini söyledi.

İmza töreninden sonra konuşan genç futbolcumuz Erdon Daci “ Aykut hocam, Sayın Başkanımız yöneticilerimiz, takımdaki abilerim bana çok inandı. Bu üzerime büyük bir sorumluluk getirdi. Ben de bu inanca ve güvene layık olmak için geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından itibaren disiplinli bir şekilde çalışmalarını sürdürdüm. Bolu’da mükemmel bir kamp ortamı vardı. Hepimiz çok iyi çalıştık. Bireysel olarak kendime hem iyi bakıyorum hem de antrenmanlarda büyük bir motivasyon ve hırsla çalışmalarımı sürdürüyorum. İnşallah bu sezon hem kendi adıma hem de takımımız adına verimli ve başarılı geçeceğine yürekten inanıyorum. Ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.”


<p>Savunma Sanayii (SSB) Başkanı İsmail Demir, Savunma Teknolojileri Mühendislik (STM) ile imzalanan

Terörle Mücadelede Yeni Atılım: Kamikaze Mini İHA´lar Geliyor

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!