• $ 5,7477
  • € 6,3537
  • 279.031
  • 100237
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

İlk hedef Abdullah Avcı

Fikret Orman, Şenol Güneş’in yerine Abdullah Avcı’yı istiyor. Ligdeki yarışıtan dolayı teklif sezon sonu yapılacak. Yeni sezonda değişime gidecek Beşiktaş’ta görevin başında Abdullah Avcı’nın olması hedefleniyor.

AKŞAM ÖZEL HABER | ÖMER ÖZARSLAN

MİLLİ takımla anlaşan Şenol Güneş’ten doğan boşluk için Abdullah Avcı düşünülüyor! Beşiktaş’ta 4 sezonda 2 şampiyonluk, Şampiyonlar Ligi’nde de 2 kez gruptan çıkma başarısı gösteren Şenol Güneş’in yerine Başkan Fikret Orman, Abdullah Avcı’nın gelmesinde ısrarlı. Ayrıca gelecek sezon takımın yaş ortalaması düşürülecek ve genç isimler alınacak. Gençlerle iyi iletişimi olan Başakşehir’in Hocası bu yüzden de gözde oldu. Ancak Başakşehir’le olan mücadeleden dolayı somut adım lig bitiminde olacak. 

GUTI VE SERGEN DE VAR

Fikret Orman, Abdullah Avcı’yı çok istiyor ancak gerçekleşmezse iki aday daha var. Yardımcı Antrenör Guti ve Alanya’nın Hocası Sergen Yalçın. Bunun için de karar dönemi yaşanacak. Güneş’in lig bitmeden ayrılması halinde kalan sürede Guti çalıştıracak. İspanyol çalıştırıcının göstereceği performans belirleyici olacak. Sezon başında Başakşehir’le 5 yıl uzatan Abdullah Avcı’nın kararı bu ihtimallerden daha önemli.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Çanakkale´nin Biga ilçesine bağlı Kemer köyü yakınında yer alan antik çağın önemli liman kenti Pa

18 Asırlık Parion Antik Kenti´nin Surları Gün Yüzüne Çıkıyor

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Demirhindinin karaciğere mucizevi faydası herkesi şaşkına çeviriyor!

Emeklilere 3600 ek gösterge ve intibak yasası müjdesi