HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,1169
  • 209.347
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Felipe Melo Galatasaray'da kalacak mı?

Felip Melo'nun menajeri Jose Rodrigo Basta'nın ortağı olan FIFA Menajeri Bayram Tutumlu, Brezilyalı oyuncunun durumuyla ilgili konuştu..

x

Radyospor'da Özgür Sancar'a açıklama yapan Tutumlu, "Melo, Galatasaray taraftarını çok seviyor. Ama geleceğini de şekillendirmek zorunda. Dolayısıyla mevcut durumdan hoşnut değil. Melo'ya çok teklif var. Juventus 6 milyon Euro civarında bir ücret talep ediyor. Fenerbahçe'nin Melo'ya talip olduğunu söyleyemem. Böyle bir teklif yok; ama Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Zaten Melo'nun gideceği büyük kulüpler olabilir. Melo'nun, bugün, Portekiz, Belçika'ya gidecek durumu yok. Melo giderse büyük kulüplere gidebiler. Fenerbahçe'de bunlardan biridir. Ama şu anda teklif yok. Böyle bir şey yok. Ama futbolda ne olacağını bilemezseniz" dedi. 

TERİM, MELO'NUN KALMASINI İSTİYOR 

Fatih Terim'in Felipe Melo'yu istediğini düşündüğünü belirten Tutumlu, "Galatasaray yönetimi Fatih Terim'in çizdiği yolda yürürse çok başarılı olurlar. Başkan Ünal Aysal çok zeki bir insan ama futbolda her zaman iki kere iki dört değildir; 5'tir. Ben Abdürrahim Albayrak'ı da izledim. Kendisini bir kez daha konuştursalardı, ağlayacaktı. Albayrak gibi değerli insanları biraz daha saygı göstersinler. Başkan yanındaki kişilere göz atsın. Galatasaray herkesin Galatasaray'ıdır. Ünal Aysal'a büyük saygı duyuyorum. Galatasaray'da en büyük emeği olan isimlerden bir tanesi de Fatih Terim'dir. Terim'e karşı biraz daha duyarlı olsunlar. Alex Ferguson, United'te bir yol çizdi, kulüp yönetimi de buna saygı duyuyor, başarı geliyor. Terim'e için de aynı şey geçerli. Terim bir Ferguson, bir Arsene Wenger'dir."

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar