HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3118
  • 6,0692
  • 208.311
  • 94.209
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Fatih Terim UEFA'ya konuştu: Şampiyonlar Ligi'ni istiyorum

GALATASARAY Teknik Direktörü Fatih Terim, 24 Kasım’da Şampiyonlar Ligi’nde Schalke 04 ile oynayacağı maç öncesi UEFA Champions League Magazine ekibini Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ağırladı.

x

AKŞAM

Deneyimli çalıştırıcı şunları söyledi: Benim G.Saray’a olan gönül bağım 1974’ten beri var. Gönülden bağlı olduğum kulüp. Benim bir hedefim var o da daha evvelki başarıların üzerine çıkmak ve bunlara yenilerini eklemek. Meseleye bir ‘iş’ gibi bakmıyorum. Bir insan ailesine karşı ne hissediyorsa ben de G.Saray için aynısını hissettim ve hissediyorum. O gün de aynı şeyi hissettim, bugün de hissediyorum.

SCHALKE KÖKLÜ VE GÜÇLÜ KULÜP

Devler ligi özel bir yer. Enlerin olduğu bir turnuva. Oyuncularımın da bu bilinçle hem kendileri hem de takımları için orada olmanın ne demek olduğunu bilmeleri gerek. Schalke güçlü ve köklü bir kulüp. Meslektaşım Tedasco çok genç olmasına rağmen geçen sezon başarılıydı. Ben de onun yaşında teknik direktörlük kariyerine başlamıştım, bazı futbolcular benden yaşlıydı o yüzden bu duyguyu biliyorum.

TESİSLERİ GEZDİRDİ BİLGİLER VERDİ

G.Saray’da ilk antrenörlüğe geldiğimde duvarları yıktırdım, koridor açtırdım, cam yaptırdım. Buradan bütün tesisleri görebiliyorum. Kamplarda ben de burada kalıyorum. Burası benim. Valizim ve çantam hazır. Deplasman olduğunda hemen hepsi hazır. Tabii ki buranın hem hayatımın en önemli hatıralarının, hem de çok uzun zamanımın geçtiği yer. Demek ki hayatımın en önemli yerlerinden bir tanesi. Merkezimiz haline gelmiş Florya.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Türkiye'nin en yüksek barajı projesinde sona geliniyor

Cudi ve Gabar'daki teröristlere ‘eşek arısı’ adlı dronelar ile büyük darbe indirildi

En Çok Okunanlar