• $ 5,8266
  • € 6,5577
  • 238.398
  • 95.952
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Digiturk'te 3 boyutlu derbi

Futbolun Türkiye'deki adresi Digiturk'ün ilk 3D canlı maç yayını yarınki Beşiktaş-G.Saray derbisiyle başlıyor. Sporseverler, bu sayede tıpkı saha içindeymiş hissiyle keyif alacak

x

Futbolun adresi Digiturk, lig boyunca stadyum coşkusunu evlere taşıyor. İlk 3D canlı maç yayını yarınki Beşiktaş-G.Saray derbisiyle başlıyor. 2012-13 sezonu  heyecanının başladığı bu günlerde, Türkiye’de 3D canlı yayın teknolojisine yatırım yaparak ilk 3D canlı yayın altyapısını kuran Digiturk, yeni hizmetini aboneleri ile buluşturuyor.
STADYUM COŞKUSU EVLERDE
LİG boyunca haftada en az bir maçı, Spor Toto Super Lig 3D Yayın Sponsoru LG Electronics'in katkılarıyla üç boyutlu yayınlayacak olan Türkiye'nin lider platformu Digiturk, bu sayede stadyum coşkusunu evlerde de yaşatacak. Sporseverler, 3D yayın sayesinde, sahanın içindeymiş hissiyle futbolculara stadyumdaki seyircilerden daha yakın olma şansına sahip olacaklar.
BULUŞMA NOKTASI 399
Bu ayrıcalıktan yeni nesil 3D yayın  teknolojisine sahip televizyonu olan tüm Digiturk-Lig TV üyeleri yararlanabilecek. HD veya Digiturk Plus kutu sahibi aboneler canlı 3D maç yayınlarını 3D kanalı olan 399 nolu kanaldan izleyeme imkanına sahip olacaklar. Yarın akşam saat 21:45'te İnönü Stadı'nda oynanacak Beşiktaş-G.Saray derbisiyle başlayacak heyecan, izleyicilerin keyifli bir seyir zevki sunacak.
 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin davanın ikinci d

Ahmet Kural´a 16 Ay 20 Gün Hapis Cezası

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Osmanlı usulü çarkla tespih yapıyor

Kardashian ve Jenner ailesi kadınlarının servetleri dudak uçuklatıyor!