HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3569
  • 6,076
  • 209.481
  • 93.141
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Casus filmi sona erdi

Hollanda basını Cocu’yu kıskaca aldı. AD Gazetesi’nde Cocu için, “Takımdaki gruplaşma bitti. Cocu Sivas maçıyla çıkış bekliyor. Takımdaki muhalefet eridi ve casus filmi sona erdi” yorumu yapıldı.

x

PHILLIP Cocu sadece Türkiye’de değil memleketi Hollanda basınında da mercek altında. AD Gazetesi, göreve geldiği günden itibaren 47 yaşındaki çalıştırıcının izini sürüyor. AD’de spor yazarı Maarteen Wijfels’in Cocu’nun F.Bahçe serüveni hakkındaki araştırmaları çerçevesinde hazırladığı şu makale yayımlandı: F.Bahçe başkanı, Cocu için kötü izleri sildi. Duygusal bir kültürün içinde çalışan Cocu, Sivasspor maçıyla çıkış yakalamanın peşinde.

‘B’ FİLMİ SENARYOSUNU HATIRLATTI

Cocu, PSV’deki ilk sezonunda da kötüydü. Ona sabredildi. İspanya’ya gitmesi gündemdeydi. F.Bahçe’deki serüveni kötü başladı ama bir temizlik yapıldı. Bilgi sızdıran antrenörler dağıtıldı. Muhalif olanlar ve gruplaşan oyunculardan kurtuldular. Ortada bir bahane kalmadı ve casus filmi sona erdi. Bahsedilen detaylar kötü bir casusluk filminin senaryosu gibi. Oyuncular antrenmanlarda bilerek tüketilmişti. Cocu için Beşiktaş maçına getirilen halı, ucuz; ‘B’ taklit filmlerinin senaryosuna benziyordu.

BAŞKAN YOLUNU TEMİZLEDİ

Özellikle çarpıcı olan Başkan Ali Koç’un tavrıdır. Antrenörünün arkasında durarak direniş yolunu seçti. Ali Koç, F.Bahçe’nin toplam dönüşümünden geçtiği bir dönemde Cocu’ya daha fazla kredi verilmesi gerektiğini düşünüyor. F.Bahçe’yi mali, idari ve sportif olarak tamamen yeniden yapılandırmanın peşinde. Başkan Koç, bunun zaman alacağını da söylemişti. Şimdi Başkan Koç tüm huzursuzlukları geride bıraktı ve Cocu’nun yolunu temizledi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Iğdır’da iki grup liseli kız öğrenci, okul çıkışı saç saça, baş başa kavga etti. Kavga, erkek öğrenc

Kız öğrenciler okul çıkışı birbirine girdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Hisse senedi ile tahvil-bono piyasasına son 10 ayın en güçlü yabancı girişi gerçekleşti

Teröristlerin korkulu rüyası Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edildi

En Çok Okunanlar