• $ 5,8419
  • € 6,5699
  • 240.218
  • 96.219
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Casus filmi sona erdi

Hollanda basını Cocu’yu kıskaca aldı. AD Gazetesi’nde Cocu için, “Takımdaki gruplaşma bitti. Cocu Sivas maçıyla çıkış bekliyor. Takımdaki muhalefet eridi ve casus filmi sona erdi” yorumu yapıldı.

x

PHILLIP Cocu sadece Türkiye’de değil memleketi Hollanda basınında da mercek altında. AD Gazetesi, göreve geldiği günden itibaren 47 yaşındaki çalıştırıcının izini sürüyor. AD’de spor yazarı Maarteen Wijfels’in Cocu’nun F.Bahçe serüveni hakkındaki araştırmaları çerçevesinde hazırladığı şu makale yayımlandı: F.Bahçe başkanı, Cocu için kötü izleri sildi. Duygusal bir kültürün içinde çalışan Cocu, Sivasspor maçıyla çıkış yakalamanın peşinde.

‘B’ FİLMİ SENARYOSUNU HATIRLATTI

Cocu, PSV’deki ilk sezonunda da kötüydü. Ona sabredildi. İspanya’ya gitmesi gündemdeydi. F.Bahçe’deki serüveni kötü başladı ama bir temizlik yapıldı. Bilgi sızdıran antrenörler dağıtıldı. Muhalif olanlar ve gruplaşan oyunculardan kurtuldular. Ortada bir bahane kalmadı ve casus filmi sona erdi. Bahsedilen detaylar kötü bir casusluk filminin senaryosu gibi. Oyuncular antrenmanlarda bilerek tüketilmişti. Cocu için Beşiktaş maçına getirilen halı, ucuz; ‘B’ taklit filmlerinin senaryosuna benziyordu.

BAŞKAN YOLUNU TEMİZLEDİ

Özellikle çarpıcı olan Başkan Ali Koç’un tavrıdır. Antrenörünün arkasında durarak direniş yolunu seçti. Ali Koç, F.Bahçe’nin toplam dönüşümünden geçtiği bir dönemde Cocu’ya daha fazla kredi verilmesi gerektiğini düşünüyor. F.Bahçe’yi mali, idari ve sportif olarak tamamen yeniden yapılandırmanın peşinde. Başkan Koç, bunun zaman alacağını da söylemişti. Şimdi Başkan Koç tüm huzursuzlukları geride bıraktı ve Cocu’nun yolunu temizledi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

El yapımı yer fıstığı ezmesi ile hem diyette kalın hem de mutlu olun...

Diyetteyken yer fıstığı ezmesi tüketebilirsiniz

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe için olay iddia

5 yıl önce kurumaya yüz tutan Murat Nehri şimdi bambaşka