• $ 6,056
  • € 6,7695
  • 248.744
  • 86.796
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bir Mendes gitti geldi

Beşiktaşlılar, takımda 14 futbolcusu bulunan Portekizli menajerden kurtulduklarına sevinirken erkek basketbol takımında transfer yetkisinin G.Saraylılara verilmesine büyük tepki gösterdiler

Adil Demirçubuk
Beşiktaş ile G.Saray arasında Türk Telekom Arena konusunda başlayan gerilim şimdi de potaya sıçradı... Siyah-Beyazlılılar, Portekizli menajer Jorge Mendes'ten çok çekmişti.  Beşiktaşlılar, takımda 14 futbolcusu bulunan Mendes'ten 'kurtulduk' derken bu kez de basketbolda benzer bir oluşumu karşılarında buldular. Bu durum tepkiye neden oldu.
TAKIMIN başına G.Saray Lisesi mezunu Erman Kunter'in getirilmesinden sonra olanlar oldu. Geçen sezon 3 kupa birden kazanan Siyah-Beyazlı basketbolcular, yönetimin kendileri ile ilgilenmemesi üzerine takımdan kopmaya başladı. Yönetim bunun üzerine, basketbol şubesindeki tüm transfer organizasyonlarını 'Birxbir basketbol menajerlik şirketine' verdi.

G.SARAY KONGRE ÜYESİ

PEKİ bu menajerlik şirketi kimin? Siyah-Beyazlı kongre üyeleri neden tepkili? AKŞAM, araştırdı ve bu tepkinin nedenini buldu. Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'nda transfer yetkilerini alan menajerlik şirketinin başında daha önce G.Saray'da basketbol oynamış bir isim; Ömer Kart bulunuyor. Kart'ın ortağı ise Murat Yenal.
BEŞİKTAŞ Basketbol Takımı'nın başındaki Erman Kunter, G.Saray Lisesi mezunu. Yardımcısı Cem Akdağ ise G.Saray'da basketbol takımlarında antrenörlük yapmış bir isim. Üstelik, G.Saray'ın da kongre üyesi.

CEM AKDAĞ'A TEPKi BüYüK
Beşiktaşlıların tepki gösterdiği isimlerin başında Cem Akdağ geliyor. Erman Kunter'in yardımcılığını yapacak olan Cem Akdağ, daha önce G.Saray'da antrenörlük yapmış bir isim. Hem de G.Saray'ın kongre üyesi.
 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Osmanlı döneminden günümüze uzanan yüzlerce yıllık bir lezzet olan dünyaca ünlü Kilis tava, Ramazan

Osmanlı´dan Günümüze: ’Kilis Tava’

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Genelkurmay arşivlerinden özel Atatürk fotoğrafları

U¨lke genelinde es¸ zamanlı kumar ve tombala uygulaması