HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3475
  • 6,1035
  • 209.803
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Bir Mendes gitti geldi

Beşiktaşlılar, takımda 14 futbolcusu bulunan Portekizli menajerden kurtulduklarına sevinirken erkek basketbol takımında transfer yetkisinin G.Saraylılara verilmesine büyük tepki gösterdiler

x

Adil Demirçubuk
Beşiktaş ile G.Saray arasında Türk Telekom Arena konusunda başlayan gerilim şimdi de potaya sıçradı... Siyah-Beyazlılılar, Portekizli menajer Jorge Mendes'ten çok çekmişti.  Beşiktaşlılar, takımda 14 futbolcusu bulunan Mendes'ten 'kurtulduk' derken bu kez de basketbolda benzer bir oluşumu karşılarında buldular. Bu durum tepkiye neden oldu.
TAKIMIN başına G.Saray Lisesi mezunu Erman Kunter'in getirilmesinden sonra olanlar oldu. Geçen sezon 3 kupa birden kazanan Siyah-Beyazlı basketbolcular, yönetimin kendileri ile ilgilenmemesi üzerine takımdan kopmaya başladı. Yönetim bunun üzerine, basketbol şubesindeki tüm transfer organizasyonlarını 'Birxbir basketbol menajerlik şirketine' verdi.

G.SARAY KONGRE ÜYESİ

PEKİ bu menajerlik şirketi kimin? Siyah-Beyazlı kongre üyeleri neden tepkili? AKŞAM, araştırdı ve bu tepkinin nedenini buldu. Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'nda transfer yetkilerini alan menajerlik şirketinin başında daha önce G.Saray'da basketbol oynamış bir isim; Ömer Kart bulunuyor. Kart'ın ortağı ise Murat Yenal.
BEŞİKTAŞ Basketbol Takımı'nın başındaki Erman Kunter, G.Saray Lisesi mezunu. Yardımcısı Cem Akdağ ise G.Saray'da basketbol takımlarında antrenörlük yapmış bir isim. Üstelik, G.Saray'ın da kongre üyesi.

CEM AKDAĞ'A TEPKi BüYüK
Beşiktaşlıların tepki gösterdiği isimlerin başında Cem Akdağ geliyor. Erman Kunter'in yardımcılığını yapacak olan Cem Akdağ, daha önce G.Saray'da antrenörlük yapmış bir isim. Hem de G.Saray'ın kongre üyesi.
 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar