• $ 5,4771
  • € 6,2221
  • 230.148
  • 104.861
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Şenol Güneş: Zor ama kazanacağız

“Rakibimizin gücünü biliyoruz. Kendimizi de güçlü hissediyoruz. Zor bir maçı kazanarak bitirmek istiyoruz. Malmö takım oyununu iyi oynayan bir rakip. Tüm taktik sistemlerine geçiş yapabiliyor.”

x

AKŞAM

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, Malmö maçı öncesinde basın toplantısında konuştu. Tecrübeli çalıştırıcı, “Tabii ki kazanmak için sahaya çıkacağız. Malmö takım oyununu iyi oynayan ve tüm taktik sistemlerine geçiş yapabilen bir takım. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Kendimizi de güçlü hissediyoruz. Zor bir karşılaşmayı kazanarak bitirmek istiyoruz” yorumunda bulundu.

ÇIKABİLECEĞİMİZ EN İYİ KADRO

Güneş, “Atiba ve Güven listede yok. Negredo vardı, artık yok! Adriano sakat. Birkaç oyuncumuz grip. Bakacağız duruma göre, çıkabileceğimiz en iyi kadroyla sahada olacağız. Karşımızdaki takım sıradan bir takım değil. Takım oyununu iyi oynayan, bireysel anlamda yetenekli oyuncuları olan bir rakibe karşı oynayacağız. Pepe’yi büyük ihtimal kullanacağım. Quaresma’yla ilgili kararı vermedim. Rakibin ve oyuncularımın durumuna göre son kararı idmandan sonra vereceğim” dedi.

GALATASARAY FAZLA DİNLENECEK

Tecrübeli çalıştırıcı, “Adaletli olunsun. F.Bahçe maçını pazartesi oynadık, pazar olabilirdi. G.Saray maçının olduğu hafta, biz perşembe oynuyoruz ve G.Saray maçı pazar günü. F.Bahçe aynı gün oynuyor bizimle, lig maçı pazartesi. Bunu gündeme getirmek istemiyoruz. Yapılmazsa da saygı duyacağız. Çok önemli değil” derken, ısrarla gelen Q7 soruları üzerine, “Siz Quaresma’yı istiyorsanız, oynatırız. Başında ya da sonunda oynatırız” şeklinde espirili bir yanıt verdi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Mısır´da gerçekleştirdiği kanlı darbe sonrasında ülkede insan hakları ve özgürlüğe büyük bir darbe v

Diktatör Sisi´nin afişini okula getirip, alkışladılar

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

ABD'nin orta batı eyaletlerinde sel nedeniyle binlerce kişi tahliye edildi

Della Miles Müslüman oldu

Maksat Yarışmak Olsun - 18 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019