• $ 5,7569
  • € 6,3492
  • 272.38
  • 103781
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Beşiktaş'a giderim haa!

YALÇIN; NBA YILDIZLARI PATRONLARA KARŞI KARTAL'I KULLANIYOR' DEDİ VE EKLEDİ:

'Kobe'yle para konuşmadık. Gelirse kulübün kasasından bir kuruş çıkmayacak. 4 sponsor hazır... 30 Temmuz'da New York'ta görüşmemiz var. Her şey netleşecek. Ama kendisi de 'Deron'ın oynadığı takımda oynarım' demiş'

Deron Williams'ı renklerine bağlayan Beşiktaş bugünlerde Kobe Braynt'ı bitirmeye de çok yakın. Ay sonuna kadar Kobe'yle imza atmayı hedeflediklerini belirten Beşiktaş'ın Basketbol Şubesi'nden sorumlu yöneticisi Şeref Yalçın, 'Ayın 30'unda New York'ta Man.United-Barcelona maçı var. Biz de o maça gideceğiz. Kobe'yle de oturup konuşacağız. Şu an gelme olasılığı yüzde 50. Görüşmeler sürüyor. Yüzyüze görüştüğümüzde bazı şeyler daha da netleşecek. Ancak iddia edildiği gibi şu ana kadar Kobe'yle para konuşmadık. Sadece transferin olabilirliğini konuştuk' şeklinde bilgi verdi.

KAPIYI ALEN IVERSON AÇMIŞTI
İşte Yalçın'ın o açıklamaları:
'NBA'DE lokavt olunca kontratlar düşüyor. Biz de FIBA'dan temiz kağıdını istedik. Kobe için de bekliyoruz. Şu anda para problem değil. Açıkçası para konusunu da hiç konuşmadık. 'Biraz düşüneyim' dedi. Şimdi düşünüyor. Olumlu cevap geleceğine inanıyoruz.
AMERİKA'DA herkes Türkiye'yi ve Beşiktaş'ı konuşuyor. Kobe'nin gündemimizde olması bile Beşiktaş'ın Amerika'da ve dünyada tanıtımı için çok önemli. Allen Iverson'u transfer ederek biz bir yol açtık. Kendisiyle bir sorun da yaşamadık. Şimdi ona Beşiktaş'ı soranlara kendisi de pozitif şeyler anlatıyor.

KOBE 3-4 AY OYNASA YETER..!
NBA'deki oyuncular patronlarını Beşiktaş'a gitmekle tehdit ediyorlar. Bu bizim için çok önemli. Beşiktaş oradaki yıldızlar için güvence olarak algılanıyor.
ALLEN Iverson da Beşiktaş için hep güzel şeyler söylüyor. Taraftarı anlatıyor. İstanbul'u anlatıyor. Böylece önyargılar varsa da değişiyor. Çünkü kendisiyle bugüne kadar hiç problem yaşamadık. Orada bizim gönüllü elçimiz oldu. Kobe Braynt buraya gelip 3-4 ay oynasa bize yeter. Böylece Beşiktaş'ı dünyada tanımayan kimse kalmaz.

'DERON VARSA BEN DE VARIM'
Bİz zaten kendi kadromuzu oluşturuyoruz. Deron Williams ve Kobe Bryant ekstralarımız olacak. Bu transferler için Beşiktaş'ın kasasından para çıkmayacak. Türk Hava Yolları, M'Oil ve Milan Petrol bu transferde sponsor olmak istiyor. Kobe için sponsor olmak isteyen oteller de var. Bu yıldızlar için Beşiktaş'ın harcama yapması bir yana para kazanması bile söz konusu.

BUNUN kararını tek başıma ben veremem ama maçlarımızı Sinan Erdem'de oynayabiliriz. Abdi İpekçi de olabilir. Salon dolar ve hasılat rekorları kırabiliriz. Ekonomik katkısı olur. Kobe Türkiye'ye güveniyor. 'Deron'un oynadığı takımda ben de oynarım' demiş. Bu ay sonuna kadar transfer kesinleşir. İnşallah Kobe Bryant'a da Beşiktaş forması giydiririz.'       

KENAN KARCI


Başkan Erdoğan´dan ´Mektup´ Açıklaması

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Transferin hayal kırıklıkları

Hangi ülkenin nesi meşhur?