• $ 5,8122
  • € 6,5534
  • 238.344
  • 96.861
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan bugün sahaya çıkıyor

Diyarbakır’daki Ziraat Gençlik Festivali kapsamında Başkan Erdoğan bugün özel maça çıkacak. Mücadele hakem Cüneyt Çakır düdük çalacak. Siyasetçiler takımının Teknik Direktörlüğünü Lucescu yapacak.

x

DİYARBAKIR’DA başlayan Ziraat Gençlik Festivali kapsamında, bugün Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın katımıyla Diyarbakır Stadyumu’nda yapılacak ‘Şöhretler Karması’ maçı için hazırlıklar sürüyor.  Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve bazı kurum ile kuruluşların katkılarıyla Okçular Vakfı tarafından düzenlenen, Ziraat Diyarbakır Gençlik Festivali programında bugün, Diyarbakır Stadyumu’nda Şöhretler Karması maçı oynanacak.

HOCA LUCESCU

Diyarbakır’da stadyum içerisinde dev sahne kuruldu. Konser etkinliğinin de yapılacağı stadyumda bugün yapılacak etkinlik için hazırlanan 22 bin ücretsiz davetiyenin tamamına yakını tükendi. Şehir, Erdoğan fotoğrafl arıyla süslendi. Öte yandan şöhretler karması maçının teknik direktörleri de belli oldu. Başkan Erdoğan’ın oynayacağı takımı A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, rakip takımın teknik direktörlüğünü ise Rıdvan Dilmen yapacak. Maçın orta hakemi ise Cüneyt Çakır olacak.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Bolu´nun en çok ziyaret edilen yerlerinden olan Gölcük, güzelliği ile ziyaretçileri büyülüyor.

Kartpostalların vazgeçilmez manzaralarından: Gölcük

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Boşanırken imzalanan protokol kriz çıkardı

Selfie yerine yeni akım ölü taklidi