• $ 5,7477
  • € 6,3537
  • 279.031
  • 100237
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ahmet Ağaoğlu'ndan Sparta Prag yorumu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA Avrupa Ligi’nde eşleştikleri Sparta Prag’la ilgili açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, transfere de değindi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA Avrupa Ligi'nde Sparta Prag ile eşleşmelerinin ardından A Spor canlı yayınında açıklamalarda bulundu ve transfer için de konuştu.

Çekyalı Novak'ın Sparta Prag'ı bildiğini kaydeden Ağaoğlu, "Sparta Prag için en iyi bilgiyi bilen Novak. Bizi Çek Cumhuriyeti'nde ağırlayacak, otel masraflarını karşılayacak." ifadelerini kullandı.

"YUSUF İÇİN TEKLİF DÜŞÜK"

Yusuf Yazıcı için Lille'in teklifinin beklentilerinin altında olduğunu vurgulayan başkan, "Lille'in teklif ettiği rakam, Yusuf'un gerçek değerini yansıtmıyor.. Yusuf, Abdülkadir falan bunlar bizim göz bebeğimiz. Benden en değerlimi almak isteyen insan, ona göre davranmak zorunda" dedi.

"SANTINI'NİN BONSERVİSİ VAR"

Forvette gündemdeki Anderlecht'in golcüsü Santini için görüşleri sorulan Ağaoğlu, "Yeni forvetimiz çarşamba veya perşembe günü belli oluyor. Benim ağzım sıkı ama görüştüğümüz oyuncular var. 48 gün sabrettik, 48 saat daha sabredince neyin ne olduğunu herkes görecek. Santini bonservis ücreti olan bir oyuncu. Biz genellikle bonservis ücreti vermekten hoşlanmayan bir kulübüz" cevabını verdi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Çanakkale´nin Biga ilçesine bağlı Kemer köyü yakınında yer alan antik çağın önemli liman kenti Pa

18 Asırlık Parion Antik Kenti´nin Surları Gün Yüzüne Çıkıyor

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Demirhindinin karaciğere mucizevi faydası herkesi şaşkına çeviriyor!

Emeklilere 3600 ek gösterge ve intibak yasası müjdesi