• $ 5,7319
  • € 6,3099
  • 275.258
  • 102590
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Acımı dindir doktor

Kocaman, kaburgası çatlayan Kuyt'ı devre arasında oyundan almak istedi. Ama o doktora, "Acımı dindir doktor oynamak istiyorum" dedi. İğne olup sahaya çıktı

Benfica maçının devre arasında soyunma odasında yaşananlar, F.Bahçe'nin final için ne kadar fedakârca bir mücadele ortaya koyduğunun en güzel özetiydi. Ortaya konulan cansiperane mücadelenin ilk yarıdaki bilançosu ağır olmuştu. Selçuk Şahin sakatlanıp, kenara alınmış, Kuyt da ilk yarıyı sakat sakat bitirmişti.

DAYANILMAZ AĞRILAR

41. dakikada kaburgasına darbe alan ve uzun süre yerde kıvranan Kuyt, bu şekilde oyuna devam etti. Ancak ikinci yarıya çıkacak durumu yoktu. Ağrıdan kıvranıyordu. Aykut Kocaman da onu değiştirmek istedi. KUYT'A dönerek, "Bu halinle devam edemezsin, seni değiştirmemi ister misin" diye öneride bulundu.

90 DAKİKAYI BİTİRDİ

KOCAMAN'IN bu sözlerine cevap vermeden önce Kulüp Doktoru Burak Kunduracıoğlu'na dönen Kuyt, "Doktor acılarımı dindir, ben oynamak istiyorum" dedi. Daha sonra da Kocaman'a dönerek, "Hayır oyundan çıkmak istemiyorum" cevabını verdi. Bunun üzerine sağlık ekibi Kuyt'a ağrı kesici yaptı. Hollandalı yıldız da ikinci yarıyı bu şekilde tamamladı.

MAÇTAN sonra Dirk Kuyt'ın yapılan kontrollerinde sakatlığının düşünülenden çok daha vahim olduğu ortaya çıktı. Kaburgasında çatlak tespit edilen yıldız oyuncu bu şekilde maçı tamamlamıştı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Balıkesir - İzmir yolunun 2. kilometresinde meydana gelen kaza, başka bir sürücünün araç kamerası

Köpeği Ezmemek İçin Sürücünün Takla Attığı Anlar Kamerada

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Adana'da araçların her yerinden kaçak sigara çıktı (

Hangi ülke, hangi silahı kullanıyor