• $ 5,8392
  • € 6,5386
  • 253.296
  • 93.766
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

3 bomba 4 şampiyonluk

Helvacı seçilirse hocası Le Guen olacak. Hedef 6 yılda 4 kez mutlu sona ulaşmak

Kaleyi Espanyol'un file bekçisi Kameni'ye teslim edeceğini açıklayan Helvacı, Sochaux'taki Malili golcü Modibo Maiga'yı da Cimbomlu yapacak

Galatasaray Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Mehmet Helvacı, seçilmesi durumunda yapacağı transferler hakkında bilgi verdi. 'Spor evrenseldir, yerli-yabancı olmaz' diyen Mehmet Helvacı, takımın başına Paul Le Guen'i getirecek. Lyon efsanesini yaratan isim olarak bilinen Le Guen, Helvacı'nın seçilmesi durumunda Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olacak. Lyon sonrası kariyeri dibe vuran ve son olarak Kamerun Milli Takımı'nı çalıştıran Paul Le Guen, şu anda hiçbir takımı çalıştırmıyor.
HELVACI'NIN anlaşmaya vardığı bir diğer isim ise Kamerun'un 27 yaşındaki kalecisi Carlos Kameni. 2004 yılından bu yana İspanya'nın Espanyol ekibinin kalesini koruyan Kameni, gelecek sezon Sarı-Kırmızılı formayı giyebilir. Mehmet Helvacı'nın el sıkıştığı bir diğer isim de Modibo Maiga. Fransa'da Sochaux forması giyen 23 yaşındaki Malili futbolcu, forvet ve kanatlarda görev yapıyor.

Aysal özür dilesin
Başkan adaylarından Mehmet Helvacı dün rakibi Ünal Aysal'a yüklenmeye devam etti. Aysal'ın, hisse alım satımından kazanç sağladığını belirten Helvacı, 'Sayın Aysal, G.Saray'dan kazanç elde etmiştir. Ben G.Saray'la ticaret yapmam ve kazanç elde etmem. G.Saray'dan para almıştır ve bunu açıkça söyleyecektir. Yoksa benden özür dilemek zorundadır. Kendisinin para almadığını iddia eden G.Saraylılar çıkarsa onlar da benden özür dilemelidir. Ben özür beklemeye devam edeceğim. Bu paraları aldığı kulüp muhasebesinde vardır. Dilekçeyle başvurup, bu belgeyi alıp sizlerle paylaşacağım. Bunu söylemekle yükümlüdür, yalan söyleyemez' diye konuştu.
RAKİBİ Aysal'a yüklenmeye devam eden Helvacı, 'İcazetle G.Saray başkanlığı olmaz. Kaynağı belirsiz yardımlarla başkanlık olmaz. Güç odaklarıyla ilişki kurulamaz' ifadesini kullandı.

4 milyonu hibe etmişti
Canaydın döneminde kulübe danışmanlık yapan Doğan Sarıbeyoğlu da 'Sağladığı 4 milyonluk karı bize hibe etmiştir. Rahmetli Özhan Canaydın, bunu bana bizzat söylemiştir' açıklaması yaptı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Kertenkeleye Saldıran Köpek Hayatının Şokunu Yaşadı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Galatasaray'dan son dakika transfer haberleri

Üç ilin sınırındaki kanyon ziyaretçilerini büyülüyor