Seray Sever'den Çarpıcı Açıklamalar | #MorPapatya

Sunucu Seray Sever, magazin dünyasından evliliğine kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu. Magazine ilgi duyan bir insan olmadığını söyleyen Sever, “Beni özgür halime bıraksalar her gün beş manşetli yayın yaparım.” dedi.

Eklenme Tarihi: 24.09.2019 11:49 - Güncelleme Tarihi: 24.09.2019 12:11
MOR PAPATYA

TV8 ekranlarında “Gel Konuşalım” isimli magazin programında izleyicilerin karşısına çıkan oyuncu ve sunucu Seray Sever, magazin dünyasındaki son gelişmelerden evlilik hayatına kadar pek çok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

Aksam.com.tr’den Ferit Ömeroğlu’na konuşan Seray Sever, Geçmişinde yaşadığı bir saldırı anısıyla ilgili olarak, elinde ateşle kendisine doğru üfleyerek geldiklerinde yaşadığı korkunun çok yüksek olduğunu söyledi. Evlilik hayatı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Sever, ruh eşini bulduğuna inandığını söyledi.

“TÜRKİYE’DE 10 KİŞİDEN 5’İ YAPTIĞIM İŞLERİ İZLEDİ”

Daha önceki röportajlarınızdan birinde “İnsanların beni oyunculuğum ve yeteneğimle değil, aklım ve zekâmla görmelerini istediğim için onlardan uzaklaştım.” diye bir açıklamanız olmuş. Bu cümleniz ile toplumdaki kadın kimliğinin değişimine katkı mı sağlamak istediniz?

Aslında durum tam tersi... İnsanların benim yeteneğimi de görmelerini isterim ama magazin figürü haline gelmek sıkıntılı bir durum oluşturuyor. Ben bir şeyi söylerken önceden hesaplayıp konuşmuyorum. Aklıma geldiği an, içimden geldiği gibi davranıyorum. Bu yüzden söylediklerim magazinde çok yer buldu. Öyle olunca da çok fazla magazin haberleri dönmeye başladı ve herkesin benimle ilgili bir fikri oluştu. Ben Dadı’yı yaptım, Kurtlar Vadisi’ni yaptım, yaptığım işler reyting rekorları kırdı. Türkiye’de 10 kişiden 5’i yaptığım işleri izledi.

Ben bu kadar iş yapıyorum ama magazinde “Sarışın Seray neyi sever?” gibi haberler çıkmaya başladı. Ben sadece altı boş, sarışın, yeşil gözlü, koca dudaklı bir kadın değilim. Tabi bu özelliklerin hepsi bana ait. Ama ben sadece bu kadın değilim. Benimle ilgili bir imajınız var ama sadece o kadar değil. Ben özgürce konuşuyorum dedim ve bir ara sıkıldım. İşte o sırada da etrafımda çok sevdiğim dostlarım vardı. Bana dediler ki, “Sen bu kadar akıllısın, Boğaziçi bitirmişsin, senin bunu göstermen lazım. Sen niye başka işler yapmıyorsun?” O andan sonra tamam dedim ve prodüksiyon yapmaya döndüm. Betül Mardin ile toplantı yaptık ve kendimle ilgili bir dizi değişim gerçekleştirdik. İnsanlar artık fiziğimi bırakıp söylediklerimi dinlesinler istedim.

“ÇOK RÖPORTAJ VERDİM, AMA İNTERNETTE ADIMI ARATTIĞINIZDA…”

Zor olmadı mı?

Oldu. Saçlarımı kahverengiye boyadım, balıkçı yaka kazaklar ile ofiste röportaj verdim. Bu arada çok organize ve ofiste iyi çalışabilen bir insanım. İnsanlar da bunu gördü. O dönem iyi gitti. Ama şu an internete girip adımı arattığınızda o röportajlardan bir tanesi önünüze gelmez. Söylemeye çalıştığım şey, diğer türlüsü talep görüyor. Bizim halkımızın görmek istediği o sarışınlık, ona konsantre olmuş durumda, çünkü oradan bir şeyler geliyor.

“NE YAPIYORSAM, ONA EMEK VERİYORUM”

Seray Sever olmanın bu hayat için duygu tarifini yapabilir misiniz?

Enerji, samimiyet. Ben kendi adıma bu şekilde yaşıyorum ve etrafımdaki herkese de aynı şeyi söylüyorum. Ben bir şeylere göre yaşamayı sevmiyorum. İçimden geldiği gibi, iyi niyetimle yaşamak, hayatımda olabilecek her şeyin olumlusuna yönelerek her şeyi eleştirmek yerine sonuca gitmeyi seviyorum. Yerine ne yapabilirim? Ben bunu düşünürüm. Dolayısıyla ben bu şekilde davrandıkça bu bazı insanlara iyi geliyor, bir motivasyon alıyorlar. Bazı insanlar da tam tersi tepki duyuyorlar. “Her şeyi mi bileceksin?” diyorlar.

Evet, her şeyi bilebilirsiniz. Eğer araştırırsanız, okursanız, ilgilenirseniz her şeyi bilebilirsiniz. Astrolojiye ilgim vardı 13 yaşımdan beri, gittim eğitimler aldım. Türkiye’deki eğitimler yetmedi, Almanya’ya gittim. Yani ben ne yapıyorsam buna emek veriyorum. Birisi bana şifalanma çalışması yapıyor, dedi ki sana nefes çalışması yapacağız ya da diyelim bilinçaltı çalışması yapacağız. Hemen gidiyorum eğitimini alıyorum. Ama bunu para ile satmıyorum, kendi üzerimde kendim çalışıyorum.

...

Haberin devamı için: https://buff.ly/2kFCaxQ

Önerilen Videolar