THY'den Milli Takıma Uçak İçinde Tebrik Anonsu

Türk Hava Yolları (THY) pilotu Muhammet Genç, 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu 8. hafta maçında Fransa ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak yurda dönem A Milli Futbol Takımı'nı uçak içinde anonsla tebrik etti.

Eklenme Tarihi: 16.10.2019 14:45 - Güncelleme Tarihi: 16.10.2019 14:55
YAŞAM

Ay Yıldızlı takım Fransa'daki beraberliğinin ardından THY'ye ait özel uçakla Türkiye’ye döndü. Milli takım teknik heyetinin ve oyuncularının milli takımın uçağa gelişi sırasında tam bir bayram havası yaşandı. Pilot Muhammet Genç, uçakta bulunan milli takım teknik heyeti ve futbolcularını 'Hoş geldiniz' diyerek karşıladı.

Uçuş hakkında bilgi veren Genç, yaptığı anonsta 'Değerli hocamız Şenol Güneş kokpitten yaptığı anonsta, yıllar önce Kore'den dünya 3.'sü olarak dönerken, 'Önemli olan neye sahip olduğunuz değil, kiminle paylaştığınızdır' demişti. Sizlerin başarılarını tüm Türkiye paylaşıyor. Uçuş ekibi olarak milletimiz adına güzel mücadeleniz ve aldığınız 1 puan için sizleri tebrik eder, bu başarılarınızın devamı dilerim. Tekrar uçuşta görüşmek üzere iyi uçuşlar' ifadelerini kullandı.

Uçak içinde kaydedilen görüntülerde, milli takım teknik heyetinin ve futbolcuların bu anonsa alkışlarla karşılık verdiği görülüyor.

KATEGORİNİN DİĞER VİDEOLARI
Önerilen Videolar