Taksiciler ve Şoförler Tekme Tokat Birbirine Girdi

Esenyurt'ta taksiciler ve turizm acentalarının şoförleri arasında kavga çıktı. Tarafların tekme tokat birbirne girdiği kavgada polis ekipleri defalarca havaya uyarı ateşi açtı. Kavga, polisin müdahalesiyle sona erdi

Eklenme Tarihi: 29.01.2020 09:09 - Güncelleme Tarihi: 29.01.2020 09:43
YAŞAM

Geçtiğimiz günlerde bazı taksiciler turizm acentasına ait bir aracın önüne keserek evrak kontrolü yapmıştı. Bugün de bir turizm acentası şoförü iddiaya göre Esenyurt'ta taksiciler tarafından önü kesilerek darp edilmişti. edinilen bilgiye göre, turizm acentası şoförü darp raporu alarak Esenkent Gazi Turgut Aslan polis merkezine geldi. Şoför, burada kendisini darp eden şahıslardan şikayetçi olmak istedi. Arkadaşlarına destek olmak isteyen diğer turizm acentası şoförleri de polis merkezine geldi.

Tekme ve tokatlar havada uçtu
Bu sırada duruma tepki gösteren bir grup taksici polis merkezinin önüne geldi. Taksiciler ve turizm acentalarının şoförleri arasında tartışma çıktı. Tartışma çok kısa sürede kavgaya dönüştü. Taraflar tekme tokat birbirine girdi. Polis ekipleri defalarca havaya uyarı ateşi açarak kalabalık grubu dağıtmaya çalıştı. Polis ekiplernin müdahalesiyle kavga sona erdi.

KATEGORİNİN DİĞER VİDEOLARI
Önerilen Videolar