Otobüste Uyuyan Kadına Taciz İddiası: Linç Girişimi Kamerada

Büyükçekmece'de bir özel halk otobüste uyuyan kadını taciz ettiği iddia edilen şüpheli polis tarafından gözaltına alındı. Otobüsün kapıları şüpheli kaçmasın diye kapatılırken, gözaltına alındığı sırasında vatandaşlar şüpheliyi yumrukladı.

Eklenme Tarihi: 13.12.2019 11:23 - Güncelleme Tarihi: 13.12.2019 11:35
YAŞAM

Olay, Fatih Mahallesi'nde E-5 Yanyol'da yaşandı. Silivri'de Avcılar istikametine devam eden bir özel halk otobüsünde iddiaya göre uyuyan kadın şüpheli birisi tarafından el ile taciz edildi. Durumu fark eden kadın tepki gösterince otobüs bir anda karıştı. Otobüs şoförü kapıları kapatıp 155 polis ekibine haber verdi. Olay yerine polis gelene kadar da otobüsün kapıları açılmadı. Bir süre sonra olay yerine gelen ekipler, taciz şüphelisini gözaltına aldı. Gözaltı sırasında şüpheliye yaklaşan vatandaşlar yumruklar salladı. Şüpheli polisin kontrolünde gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olayın müştekisi kadın ise konuyla ilgili konuşmak istemezken şikayetçi olmak üzere polis merkezine gitti.

'Bilseydim linç ederdim'

Olay sonrası durumla ilgili konuşan İsmail Korkmaz isimli vatandaş, ' Otobüsün durduğunu gördüm hırsızlık sandım. O yüzden biraz bekledim polisi çağırmaya gittim. Ne oldu dedim taciz dediler. Bilseydim en başta girerdim içeriye linç ederdim. Böyle insanlar yaşamasın herkesin çoluğu çocuğu var' dedi.

Önerilen Videolar