Bu Otelde Kırıp Dökmek Serbest!

Antalya'da bir işletmeci, dört yıldızlı otelinde konaklayan müşterilerine içindeki eşyaları kırıp dökebilecekleri 'stres odası' ile değişik bir hizmet sunuyor.

Eklenme Tarihi: 14.09.2019 12:15 - Güncelleme Tarihi: 14.09.2019 12:22
YAŞAM

Alanya ilçesinde 33 yıldır faaliyet gösteren otel zinciri, tesislerinden birinde hizmete sunduğu uygulama dikkati çekiyor. Otel bünyesindeki 'stres odası' (rage room) adı verilen bölümde, müşteriler televizyon, bilgisayar, buzdolabı gibi eşyaları kırabiliyor.

Otelin genel koordinatörü Ekrem Curnal, tatilin sadece deniz, kum ve güneşle sınırlı olmadığını söyledi. Misafirlerine tatilde farklı deneyimler yaşatmak düşüncesiyle 'stres odası' uygulamasını hayata geçirdiklerini belirten Curnal, 'Stres odasında, misafirlerimizin farklı şekilde rahatlamasını sağlıyoruz. Odaya giren tatilci, korunma giysilerini giyip, kaskını taktıktan sonra istediği eşyaları kırıp, döküyor.' dedi. 'Stres odası'nın müşteri hedef kitlesinin 18-38 yaş aralığı olduğunu aktaran Curnal, amaçlarının tatilcilerin internet, sosyal medya, telefon, bilgisayar ve iş hayatından kaynaklanan stresini, fiziksel eforla atmasını sağlamak olduğunu söyledi.

'Odayı çoğunlukla erkekler kullanıyor'

Dünyada sadece sekiz otelin bu tarz bir hizmet verdiğini anlatan Curnal, işletmelerine yeni bir anlayış getirdikleri için mutlu olduklarını dile getirdi.

Hedeflerinin bu alanda lider konuma gelmek olduğunu belirten Curnal, 'Misafirlerimiz ağırlıklı olarak İskandinav, Almanya, Hollanda, İngiltere pazarından. Yerli pazar yeni yeni gelişiyor. Gelenler de etkileniyor ve memnun kalıyorlar. Odayı çoğunlukla erkekler kullanıyor. İnsanlar monitör, şişe, buzdolabı ve ne istiyorsa kırarak stres atabiliyor.' diye konuştu.

KATEGORİNİN DİĞER VİDEOLARI
Önerilen Videolar