5 Yaşındaki Kızları İle Aile Boyu Otostop Serüveni

İsviçre’den otostop için yolculuğa çıkan ve ilk duraklarını Türkiye olarak belirleyen Matthıasi ve Bella Heım çifti 5 yaşlarındaki kızları Oliva ile 15 ülke gezmeyi planlıyor. Günlerce sürecek yolcuklarını İtalya’da tamamlamayı planlayan Heim ailesinin, Beylikdüzü E-5’teki otostop maceraları ise böyle görüntülendi.

Eklenme Tarihi: 06.09.2019 11:01 - Güncelleme Tarihi: 06.09.2019 11:05
YAŞAM

6 yıl önce evlenen Hong Kong’lu Bella ve İsviçreli Matthıasi Heim fotoğrafçılık ve yazılım mühendisliği mesleklerini bırakarak ülke ülke gezmeye başladı. 5 yaşındaki kızları Olivia’yı da yanlarına alan Heim çifti, İsviçre’den Türkiye’ye uçakla geldi. Bir süre İstanbul’da gezinen çift, Beylikdüzü’ne kadar otostop çekti. Yanlarındaki çocukları ile dikkatleri üstlerine toplayan çift toplamda 15 ülke gezerek İtalya’ya gitmeyi planlıyor.

İhlas Haber Ajansı muhabirlerine konuşan Heim çifti, çocuklarıyla birlikte 2’nci kez otostop yolcuğuna çıktıklarını ifade ederek, “50 ülkeyi ziyaret ettik. Avustralya, Yeni Zelanda, Asya’nın tamamı, Avrupa ve ABD. Sadece 1 haftada. Türk insanları çok hoş, arkadaş canlısı, güler yüzlü. Türk yemekleri çok güzel. Kebap ve dürümü seviyoruz. Bu ikinci otostopumuz. İstanbul’dan başlayıp Yunanistan, Bulgaristan ve İtalya’ya gitmek istiyoruz”

Önerilen Videolar