15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün Ortasında Dehşet!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde meydana gelen olayda Mehmet Keleş adlı şahıs otomobildeki kadını öldürdükten sonra bir motosikletlinin arkadan aracına çarpmasının ardından araçtan inerek köprü korkuluklarına koşup intihar etti.

Eklenme Tarihi: 26.01.2020 11:19 - Güncelleme Tarihi: 26.01.2020 11:21
YAŞAM

Otomobildeki kadını öldürdükten sonra cesedi taşıdığı araçla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen Mehmet Keleş, köprüden atlayarak intihar etti.

Olay, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Anadolu Yakası yönünde 07.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otomobille 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen Mehmet Keleş, bir motosikletlinin arkadan çarpmasının ardından aracı durdurdu. Otomobilden inen Keleş, köprü korkuluklarına doğru koşarak kendini aşağı attı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis, kontrol etmek için otomobile yöneldiği sırada bıçaklanarak öldürülmüş bir kadın cesedine rastladı. Yapılan incelemelerde cesedin Ece Alça adlı kadına ait olduğu tespit edildi. Kız arkadaşı olduğu öne sürülen Ece Alça'yı bıçaklayarak öldürdüğü belirlenen Mehmet Keleş'in cesedi Üsküdar açıklarında ortaya çıktı. Polisin olayla ilgili çok yönlü olarak araştırıldığı öğrenildi.

DHA

KATEGORİNİN DİĞER VİDEOLARI
Önerilen Videolar