Mehmet Fatih Kacır'dan aksam.com.tr Okurlarına Özel Davet!

Teknofest'e ilk günden itibaren basın paydaşlığı yapan TürkMedya, Gaziantep etkinliklerinde de en önde yerini aldı. TM Dijital Haber Merkezi'nden Hasan Aytekin'in de katıldığı etkinlikte Teknofest İcra Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Kacır, 'Akşam.com.tr okuyucularını bu yıl eylül ayında Gaziantep'e bekliyoruz' dedi.

Eklenme Tarihi: 22.01.2020 11:19 - Güncelleme Tarihi: 22.01.2020 14:36
TEKNOLOJİ

TM Dijital Haber Merkezi/ Hasan Aytekin

Tüm Türkiye’nin büyük bir merak ve heyecanla takip ettiği, coşku ve gururun bir arada yaşandığı Teknofest’in 2020 tanıtım toplantısı evrensel kültür mirasımız Zeugma Müzesi’nde yapıldı.

Lansmanda bu yıl yapılacak yeni yarışmaları anlatan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı ve Teknofest İcra Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Kacır'dan Akşam.com.tr kullanıcıları için özel bir davet aldık. 

TÜRKMEDYA, BASIN PAYDAŞI OLARAK YERİNİ ALDI

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde, Türkiye’nin teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini hedefleyen ve “Milli Teknoloji Hamlesi” sloganı ile yola çıkan Teknofest, bu yıl kamu, medya kuruluşları, üniversiteler, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle düzenleniyor.

İlk iki festivalin de basın paydaşı olan TürkMedya, bu yıl da basın paydaşları arasında yerini aldı. 22-27 Eylül 2020 tarihlerinde Gaziantep Havalimanında gerçekleştirilecek festivalin 2 milyonluk ziyaretçi hedefi bulunuyor.

Önerilen Videolar