Ozan Güven'e 13,5 yıl hapis istemi... Ersoy Dede yorumladı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Ozan Güven'in eski kız arkadaşı Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yürütülen soruşturma tamamlandı. Ozan Güven'in 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla kadar hapsi isteniyor. Bitmek bilmeyen kadına şiddet konusunu Ersoy Dede yorumladı.

Eklenme Tarihi: 13.07.2020 16:46 - Güncelleme Tarihi: 28.07.2020 14:17
ERSOY DEDE YORUMLUYOR

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Ozan Güven'in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yürütülen soruşturma tamamlandı.

Soruşturma sonucunda hazırlanan iddianamede, Ozan Güven 'şüpheli', Deniz Bulutsuz ise 'müşteki' sıfatıyla yer alıyor.

İddianamede, şüpheli Ozan Güven'in, 'hakaret', 'cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'kasten yaralama' suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

Başsavcılıkça onaylanan ve İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesine gönderilen iddianamede, Ozan Güven hakkında 'yağma', Deniz Bulutsuz hakkında ise 'tehdit' suçundan takipsizlik kararı verildiği belirtildi.

BASİT YARALAMA DOSYASI UZLAŞTIRMA BÜROSUNA GÖNDERİLDİ

Bu arada, Deniz Bulutsuz'un 'şüpheli', Ozan Güven'in de 'müşteki' olduğu 'basit yaralama' suçundan açılan soruşturma dosyasının ise uzlaştırma bürosuna gönderildiği öğrenildi.

Önerilen Videolar