Bakan Albayrak'a ve ailesine sosyal medyada ahlaksız saldırılar

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'a yeni doğan çocukları üzerinden sosyal medyada yapılan ahlaksız saldırılara tepki yağdı. Ersoy Dede alçak paylaşımları Akşam TV için yorumladı.

Eklenme Tarihi: 30.06.2020 18:02 - Güncelleme Tarihi: 30.06.2020 18:30
HABER

Gördüm ve içim yandı. Bir insanın yeni doğmuş bebeğini hedef alarak ailesine dönük böyle bir saldırıda bulunabilmesi aklım almıyor. Hani diyor ya; 'Siyaset buysa lanet olsun böyle siyasete diye” hakikaten de bu.

Beni burada en çok yaralayan şey şu; Başak Demirtaş’a twitter üzerinden sosyal medya tacizi oldu. Hepimiz kızdık, öfkelendik. Fakat burada Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak ve eşi Esra hanımefendinin, ailesine, mahremine dönük olarak böylesi bir saldırı yapılmış.

Sanki ne olacak, çok önemli değilmiş gibi bir tavır var ortada. Bir duyarsızlık var ortada. Eğer öyleyse böyle davranacaksak bütün sosyal medya tacizlerini engelle, blokla gitsin. Yargıya havale et gereğini yapsın falan yapacaksak o zaman samimi olalım, ikiyüzlü olmayalım.

Şimdi neredesiniz?

İnsan ister istemez bunu soruyor. Öyleyse öyle değilse hep beraber bu meselelerde sosyal medyadır olur böyle şeyler diyerek geçelim o zaman.

Önerilen Videolar