Sahibiyle Oyun Oynayan İnekler Görenleri Şaşırttı

İnekleri ile koşuyor, zıplıyor, oyun oynuyor... Karabük'te yaşayan hayvancılıkla uğraşan Mehmet Kurt'un inekleri ile arasındaki bağ görenleri şaşırtıyor.

Eklenme Tarihi: 04.09.2019 16:09 - Güncelleme Tarihi: 04.09.2019 16:15
GIRGIRINA

Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Cihanbey köyünde sahibiyle oyun oynayan inekler renkli görüntüler ortaya çıkardı. 

Cembek Mahallesi'nde yaşayan ve hayvancılıkla uğraşan Mehmet Kurt'un hayvanları ile arasındaki bağ görenleri şaşırtıyor. Her gün hayvanlarını otlatmaya götüren Kurt, hayvanları ile bol bol vakit geçirerek oyun oynuyor. Kurt'un başını okşadığı inekler sahibi zıplayınca onun taklidini yaparak oyununa karşılık veriyor. Bazı hayvanların ise kıskanarak oyuna dahil olmak istemeleri renkli görüntüler ortaya çıkarıyor. 

Hayvanlarla diyaloğunun otlatmaya götürdüğü zaman başladığını belirten Mehmet Kurt, 'Baktım bir tanesi bana sürtünmeye başladı. Kafasını sallayınca oynamak istediğini anladım. Başını okşayınca tekrar kafasını sallayınca bende onunla oynamaya başladım. Bu sefer arkadaki inekler oynamaya başladı. Her sabah aynı şekilde oynayıp zıplamak istiyor. Kendini sevdirmek istiyor. Hayvanları gerçekten sevelim, sevmesini bilelim. İnsanlar gibi onlarında sevgiye ihtiyacı var.' diye konuştu. 

KATEGORİNİN DİĞER VİDEOLARI
Önerilen Videolar