Obradovic'in Mola Konuşması Yine Olay Oldu!

Obradovic oyuncularına: ''Sizinle böyle konuştuğum için özür dilerim. Lütfen rica etsem biraz savunma yapar mısınız?'' dedi.

Eklenme Tarihi: 21.11.2019 17:14 - Güncelleme Tarihi: 05.07.2020 23:33
AKŞAM STORY

-Avustralya'da bir kadın, alevlerin arasında kalan koalayı kurtardı

Uzun süredir orman yangınlarıyla mücadele eden Avustralya'da bir kadının hayatını riske atarak alevlerin arasındaki koalayı kurtardığı anlar kameralara yansıdı. Ardından veteriner kliniğine kaldırılan koalanın durumunun ağır olduğu belirtildi.

-Minik kızın yeni doğan kardeşiyle tanışma anı izleyenleri mest etti

3 yaşında minik bir kızın yeni doğan kardeşiyle tanıştığı ve ona dokunmaya kıyamadığı anlar sosyal medyada paylaşıldı. Video çokça beğeni ve yorum aldı.

-Patenli çocuğu döven şoföre vatandaş dayağı

Antalya’da otobüsü şoförü, araca tutunduğu gerekçesiyle patenli bir çocuğu dövdü. Çocuğa vurmaya başlayan sürücüyü vatandaşlar darp etti.

-Obradovic’in mola konuşması yine olay oldu!

Sırp hoca, geçen hafta CSKA Moskova maçında aldığı molada oyuncularına küfretmiş ve sert sözleriyle dikkati çekmişti. Dün oynanan Barcelona-Fenerbahçe karşılaşmasında aldığı molada söylediği kinayeli sözler ise yine olay oldu. Obradovic oyuncularına: ''Sizinle böyle konuştuğum için özür dilerim. Lütfen rica etsem biraz savunma yapar mısınız?'' dedi.

Önerilen Videolar