5 - 11 Ağustos Haftalık Burç Yorumları | Aksam Astroloji

5 - 11 Ağustos Haftasının burçlara neler getireceğini Akşam Astroloji olarak aşk, para, kariyer yönündeki planlarınızda önemli ipuçları veriyoruz.

Eklenme Tarihi: 04.08.2019 11:02 - Güncelleme Tarihi: 11.08.2019 11:55
AKŞAM ASTROLOJİ

KOÇ

Enerjisi yüksek ve karışık bir hafta karşılıyor sizleri. Düşmanlarınızla yüzleşebilir, yasal konularda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz.

BOĞA

Babanız ya da resmi kurumdaki kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu alanlarla ilgili pek çok noktada kızgın ve rahatsız hissedebilirsiniz. Öfkeli tutumlardan uzak durun.

İKİZLER

Parasal kazançlar elde edeceğiniz işbirlikleri ve ilerlemeler söz konusu. İş hayatınızda herkes sizi takdir edecektir. Eski eş ya da sevgilinizle anlaşmazlıklar söz konusu olabilir dikkatli olun.

YENGEÇ

Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Çevrenizde saygınlığınızı arttıracaksınız. İş ve eğitim hayatınızda yurt dışıyla ilgili haberler gelebilir.

ASLAN

Aile bireylerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda da başkalarının etkisi altında kalan eşinize karşı anlayışsız davranarak gerginlikler yaşatmamaya dikkat edin.

BAŞAK

Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu. Âşık olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu olabilir.

TERAZİ

Evli Teraziler eşinizin arkadaş çevresi yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bekar Teraziler sizler ise işiniz gereği tanışacağınız biriyle kalbinizi birleştirebilirsiniz.

AKREP

Aşırı harcamalar ve ani finansal kayıplara karcı dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda üst düzey yetkililerden destek alarak emek verdiğiniz bir işin karşılığını almaya başlayabilirsiniz.

YAY

Görmezden gelinen neredeyse yok sayılan emekleriniz fark edilecek ve tanınırlığınız artacak. Finansal konularda gelirlerinizin de giderlerinizin de artacağı bir haftadasınız.

OĞLAK
İş hayatınızda evraklarınıza resmi belgelere dikkat edin onları kaybedebilirsiniz. Gelirlerinizde düşüşler sizi zorlayabilir. Yatırımlardan uzak durmalı harcamalarınızı da kısıtlamalısınız.

KOVA
Medya ya da iletişimle ilgili konularda çalışıyorsanız hayatınızın fırsatıyla karşılaşabilir çok önemli bağlantılarla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BALIK
Eski aşkınız karşınıza çıkabilir, nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz. Evli Balıklar sizlerde eşinizin üzerinde denetimi bırakmalısınız.

Şenay Devi

Önerilen Videolar