Jet Sosyete oyuncuları yeni bölümü evden çekti... İşte ilk fragman!

Gülse Birsel, koronavirüs nedeniyle ‘Jet Sosyete'nin yeni bölümlerini oyuncuların cep telefonlarıyla evlerinde çekeceklerini duyurdu. İşte evden çekilen ilk bölümün fragmanı...

Eklenme Tarihi: 30.03.2020 16:07 - Güncelleme Tarihi: 30.03.2020 16:07
MAGAZİN

Jet Sosyete dizisi, yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) korunmak amacıyla setleri durdururken, 'Jet Sosyete Korona Özel' adlı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hastalığın yayılmasını önlemek amacıyla dünyanın birçok ülkesinde iş hayatına ara verildi ve insanlar evde zaman geçirmeye başladı.

Bu gelişmeden etkilenen sektörler arasında merakla takip edilen dizilerin setleri de yer alıyor. Türkiye'nin sevilen kadın komedyenlerinden Gülse Birsel bir sitkom dizisi olan Jet Sosyete için korona özel bölümü hazırlayarak oyuncuların evlerinden telefonlarıyla çektikleri görüntülerden oluşan bölümü izleyiciyle buluşturacak.

KORONA İLE İMTİHAN

Gülse Birsel, 'Jet Sosyete' corona günlerine özel' olarak hazırlanan evden çekilen bölümlerin detaylarını açıkladı. Oyuncu, “Baktık ki eksik kalan sahneleri evden telefonla çekmek çok iyi sonuç verdi. Size aynı teknikle bir “Jet Sosyete’nin korona ile imtihanı” özel bölümü çekmeye karar verdik! Biraz umut, neşe ve sabır versin bu günlerde” diyerek bu önemli duyuruyu yaptı.

KATEGORİNİN DİĞER VİDEOLARI
Önerilen Videolar