Ece Erken, Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun araçlarına zarar mı verdi?

Eklenme Tarihi: 12.03.2020 16:48 - Güncelleme Tarihi: 12.03.2020 16:48
MAGAZİN

Ece Erken, avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığını geçtiğimiz günlerde itiraf etmişti. Mahmutyazıcıoğlu'nun boşanma aşamasındaki eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, mahkemeye başvurarak Erken hakkında koruma kararı aldırdı.

Kararı ve gerekçesini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Benan Yazıcıoğlu, bir kadının evinin önündeki arabalara zarar verdiği anların görüntüsünü de sayfasında yayınlandı. Videodaki kişinin Ece Erken olduğunu ima eden Benan Mahmutyazıcıoğlu, yaptığı paylaşıma şu sözleri not düştü:

'KİM OLDUĞUNU SÖYLEMEME GEREK YOK'

'Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları... Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir.'

Ayrıca gece yarısı evinin önüne gelip, araçlarına zarar verdiğini iddia eden Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırdığını duyurdu.

Son olarak Ece Erken'den jet hızıyla bir açıklama geldi. Erken, Uçankuş TV'ye şunları söyledi: “Bunlar çok eski görüntüler. Hatta o aracın sahibiyle o görüntüleri daha sonra birlikte izleyip güldük.”

KATEGORİNİN DİĞER VİDEOLARI
Önerilen Videolar