Atiye'yi Yorumladık #GökçeAnlatıyor

Serenay Sarıkaya O Ses Türkiye'deki performansıyla büyüledi. Zeynep Bastık, sözü müziği Sezen Aksu'ya ait olan 'Uslanmıyor Bu' şarkısıyla Youtube trendlerde! Netflix'in 2. orijinal Türk dizisi 'Atiye' izleyiciden tam not aldı. Hepsi ve daha fazlası Gökçe Anlatıyor'da...

Eklenme Tarihi: 06.01.2020 10:10 - Güncelleme Tarihi: 07.01.2020 09:27
GÖKÇE ANLATIYOR

2019 yılı bitti, artık 2020’deyiz… Tüm dünyada yeni yıl havai fişekler ile karşılanırken Çin’in Shanghay kentinde drone gösterileri ile karşılandı.

Serenay Sarıkaya güzelliği, oyunculuğu, sesi ile gönüllerde taht kurdu. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında söylediği şarkı ile yine bizi büyüledi. Hem mütevazı hem güzel hem başarılı, çoğu sanatçıya taş çıkarır. Biz de kendisine başarılar diliyoruz efendim.

Sizce de spor yapmak gerçekten uzun ve sağlıklı kalmanın sırrı mı? ABD’de yaşayan 72 yaşındaki Lauren Bruzzone yaptığı ağır antrenmanlarla yıllara meydan okuyor. Pes...

Ve Zeynep Bastık yeni şarkısı “Uslanmıyor Bu“ ile YouTube trendlerde yerini aldı. 2019 yılı boyunca birçok başarılı iş yapan Zeynep Bastık, 2019 yılını kapatırken sözü müziği Sezen Aksu’ya ait olan  “Uslanmıyor Bu” şarkısını seslendirdi.  Bu arada şarkının klibi de Sezen Aksu’nun Kanlıca’daki yalısında çekildi. Bu şarkı çok tutacak gibi. Sezen Aksu şarkısı Zeynep Bastık’a çok yakışmış.

Netflixin ikinci orijinal Türk dizisi  Atiye’nin IMDB puanı belli oldu: 8.0... Dizinin Netflix’te yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler ilk sezonu bir solukta izledi ve ikinci sezonu beklemeye başladılar. Mehmet Günsür ve Beren Saat’in oyunculuğu muhteşemdi. Hatırlayacağınız gibi Netflix’in ilk Türk dizisi “Hakan Muhafız” izleyicilerden beklenen ilgiyi görmemişti. Sosyal medya yorumlarına göre Atiye izleyicilerden tam puan aldı ve çok beğenildi.

Bu arada Göbeklitepe gibi medeniyet tarihinin başlangıç noktası olarak görülen, tarihi bir bölgenin tüm dünyanın dijital platformdaki dizide konu edilmesi ülkemiz açısından çok önemli.

Çekimleri İstanbul Adıyaman ve Şanlıurfa’dan yapılan “Atiye” aynı zamanda izleyiciye görsel bir şölen sunuyor.

Önerilen Videolar