Dendias provokasyon için mi geldi?
Dendias provokasyon için mi geldi?

Dendias provokasyon için mi geldi?

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?
Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

İftarda neler tüketmeliyiz?
İftarda neler tüketmeliyiz?

İftarda neler tüketmeliyiz?

ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?
ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?

ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan
Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları
S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü
Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?
Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?
Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak
Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu
Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?
Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Haftalık burç yorumları

Astrolog Ceylin Çelebi haftanın burç yorumlarını AKŞAM TV'ye değerlendirdi.

AKŞAM TV
EDİTÖR/KURGU: EDA CABUL

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yeni haftaya nasıl başlayacak?

8-14 Şubat haftası hangi burçlar şanslı, hangi burçlar şanssız? Nelere dikkat edelim?

8 Şubat – 14 Şubat haftası

Şubat ayının ikinci haftasında Ay Oğlak burcunda ve kariyer konularına daha ciddiyetle yaklaşmamızı sağlıyor olacak. Pazartesi günü Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Güzel dileklerde bulunmak ve isteklerimizi hem yazılı hem de sözlü bir şekilde dile getirmek adına saat 16:48'i değerlendirebiliriz. Çarşamba günü Ay Kova burcuna geçecek. Merkür Mars karesi saat 15:16'da kesinleşecek. Sabırsız bir enerjide olabiliriz. Perşembe günü saat 22:05'de Kova burcunda bir yeniay var. Önemli yenilikleri hayatımıza getirecek olan Yeniay'ı yükselen burcumuza göre hangi alanlarda yaşıyor olacağız? Hafta sonu Ay Balık burcunda ilerliyor olacak. Cumartesi günü özel ilişkilerimizde pozitif enerjiler var. Önemli görüşmelerimizi bugüne denk getirebiliriz.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koçlar, 8 Şubat-14 Şubat haftasına Ay Oğlak burcunda ve kariyer konularınıza dikkat çekerken başlıyor olacaksınız. Hafta başında olumlu kararlar almak adına ve geçmişte kalmış konularınızı tekrar değerlendirmek adına Güneş Merkür kavuşum açısı destekleyici gözüküyor. Perşembe günü sosyal çevrenizle ilgili konularınızı etkileyecek bir yeniay Kova burcunda meydana geliyor olacak. Daha etkileşim içinde olabileceğiniz yeni gruplar içerisine bu Yeniay ile birlikte girebilirsiniz. Cuma günü Balık burcuna geçen Ay ile birlikte arka plandaki işleriniz açısından yoğun iki günlük bir süreç sizleri bekliyor olacak. Hafta sonu daha sakin ve arka planda bekleyen işlerinize vakit ayırmanız adına uygun enerjiler var. Harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Sevgili Boğalar, 8 Şubat ve 14 Şubat haftasında Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Kariyer konularına eğilebilirsiniz. Çarşamba günü saat 15:16'da meydana gelecek olan Merkür Mars zorlayıcı açısının etkisiyle birlikte sabırsız bir tavırda olabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek olan Yeniay ile birlikte kariyerinizle ilgili önemli bir başlangıç yapma potansiyeliniz mümkün gözüküyor. Hafta sonu Ay Balık burcunda ilerliyor olacak. Arkadaşlarınız ile sosyal medya üzerinden yoğun görüşmeleriniz olabilir. Pazar günü mistik konularla ilgilenebilirsiniz. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, 8 Şubat haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyor olacağız. Pazartesi günü önemli iş görüşmelerinizi düzenlemek adına uygun enerjiler var. Perşembe günü Kova burcunun 23 derecesinde meydana gelecek olan Yeniay sizlerin yurtdışı ve yabancılarla olan işlerinizde yeni birtakım projelere adım atmanız yönünde önemli etkiler yapıyor olacak. Aynı zamanda perşembe günü yoğun enerjiler var. Görüşmelerinizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Cuma günü Ay Balık burcuna geçecek. Hafta sonu bilhassa kariyeriniz ile ilgili konulara kafa yorabilir, birtakım başvurularda bulunmak adına önemli girişimler yapabilirsiniz. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 8 ve 14 Şubat haftasına girerken pazartesi günü Ay karşıt burcunuz Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Haftanın ilk iki günü ikili ilişkilerinize ve sözleşmelerinize odaklanmanızı sağlıyor olacak. Perşembe günü Kova burcunun 23 derecesinde meydana gelecek olan yeniay ile birlikte mevcut işlerinizi daha fazla büyütmek için kredi çekmek ya da borç almak isteyebilirsiniz. Hafta sonu eşinizin yakın çevresi ile ilgili birtakım fedakarlıklarda bulunmanızı gerektirecek durumlar meydana gelebilir. Partnerinizle bir sorununuzu çözmek için cumartesi günü enerjilerini kullanabilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslanlar, Şubat ayının ikinci haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyoruz. Çocuklarınızla ilgili konular sabah saatlerinde öne çıkabilir. Perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek olan Yeniay ile birlikte ikili ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Bir sözleşme imzalamanız gereken bir durum oluşursa bu süreçte Merkür'ün retro olduğunu aklınızda tutarak işlerinizi düzenlemeniz yerinde olacaktır. Hafta sonu ise ortak paylaşımlarınızla ilgili olarak birtakım projelere partnerinizle birlikte kafa yorabilirsiniz. Pazar günü yaratıcı faaliyetlere yönelebilirsiniz. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başaklar, 8 Şubat 14 Şubat hafta başında Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Çocuklarınızla ilgili konular haftanın ilk iki günü önem kazanıyor olacak. Hem Pazartesi hem de Salı günü oldukça rahat ve huzurlu enerjiler var. Perşembe günü mesleğinizle ilgili konularda yeni birtakım işleri önünüze getirebilecek, yeni projelere imza atmanızı sağlayacak önemli bir yeniay meydana gelecek. Hafta sonu ikili ilişkilerinizle ilgili konulara daha fazla odaklanıyor olacaksınız. Bilhassa cumartesi günü partnerinizle güzel vakitler geçirmek adına gökyüzü sizleri destekliyor olacak. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Teraziler, hafta başında Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Hafta başında evinizle ilgili konulara odaklanıyor olacaksınız. Çarşamba günü Ay Kova burcuna geçecek. Merkür Mars karesinin etkisiyle acele ile yanlış kararlar alma yanlışına düşebilirsiniz. Temkinli hareket etmenizde yarar var. 2021 yılının ikinci yeniayı aşk hayatınızla ilgili konularda yeni heyecanları hayatınıza getirmek üzere perşembe günü meydana geliyor olacak. Hafta sonu Ay Balık burcunda olacak. Günlük işleriniz ve ufak tefek sağlık problemlerinizle ilgilenmek ve ne zamandır bekleyen işlerinizi toparlamak istiyor olacaksınız. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrepler, 8 Şubat haftasına Ay Oğlak burcunda başlıyor olacağız. Pazartesi ve salı günü sakin enerjiler var. Eğitimlerinize odaklanabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda ev ve yuva alanlarınızda birtakım yenilikleri hayatınıza getirebilecek, yeni bir düzen kurmanız adına destekleyici etkiler sunacak bir yeniay meydana gelecek. Bu süreçte otorite figürleriniz ile olan gerginliklere dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu Ay Balık burcunda ilerliyorken çocuklarınız ile ilgili konularda birtakım fedakarlıklar yapmanız gereken durumlar meydana gelebilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yaylar, 8 Şubat haftasına Ay Oğlak burcunda giriyor olacağız. Parasal konularınıza odaklanabilirsiniz. Merkür Güneş kavuşumunun meydana geleceği pazartesi gününe önemli görüşmelerinizi denk getirebilirsiniz ve isteklerinizi yazılı hale getirebilirsiniz. Perşembe günü yoğun enerjiler var. Aynı gün Kova burcundaki yeniay ile birlikte işinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hafta sonu ise evinizle ilgili konular öne çıkıyor. Evinizde birtakım yer değişikleri ve düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 8 Şubat haftasında, Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Pazartesi ve Salı günleri aklınızdaki projeleri yürürlüğe sokmak için gökyüzü enerjileri sizi destekliyor olacak. 11 Şubat Perşembe günü saat 22:05'de Kova yeniayı meydana gelecek. Parasal kazanımlarınızı arttıracak yeni projelere bu yeniay ile birlikte imza atabilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizden kişilere vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kovalar, Şubat ayının ikinci haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyoruz. Pazartesi günü enerjileri aklınızdakileri gerçeğe dönüştürmek adına destekleyici etkiler sunuyor. Perşembe günü sizin burcunuzda bir yeniay meydana gelecek. Kendinizle ilgili önemli ve yenilikçi bir karara imza atabilirsiniz. Hafta sonu Ay Balık burcuna geçiyor. Parasal konularla uğraşılarınız hafta sonunda yoğun olabilir. Yeni bir eşya satın almak için fizibilite çalışmaları yapabilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balıklar, haftaya Ay Oğlak burcunda kariyerinizden elde ettiğiniz kazancınıza odaklanıyor olarak başlıyor olacaksınız. Çarşamba günü Merkür Mars kare açısı kesinleşeceğinden sabırsız tavırlar içerisinde olabilirsiniz. 2021 yılının ikinci yeniayı bu hafta perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek. Hastaneler veya geri plandaki işlerinizle ilgili konularda yeni birtakım gelişmeler bu yeniay ile birlikte meydana gelebilir. Cuma günü Ay burcunuza geçecek. Hafta sonu daha çok kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Sportif faaliyetler ve hobiler yine yapmaktan hoşlanacağınız işler arasında yer alabilir. Cumartesi günü özel ilişkileriniz açısından keyifli enerjiler var. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Yeni bir iş başlatmamamız gereken zamanlar

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Şubat ayı 8 Şubat – 14 Şubat Ay boşlukta listesi

Ay'ın boşluğa girme zamanı Ay'ın boşluktan çıkma zamanı

09 Şubat 20:22 10 Şubat 04:20

11 Şubat 22:06 12 Şubat 10:23

14 Şubat 10:29 14 Şubat 18:54

  • Kategori:
    ANALİZ
  • Eklenme Tarihi:
    07.02.2021 10:15
  • Güncellenme Tarihi:
    07.02.2021 10:15
  • Kategori Videoları
Diğer İçerikler
title
İftarda neler tüketmeliyiz?

İftarda neler tüketmeliyiz?

title
Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

title
ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?

ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?

title
Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

title
Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

title
Terörden temizlenen Hakkari'de büyük dönüşüm

Terörden temizlenen Hakkari'de büyük dönüşüm

title
Darbe imalı bildiri... Muhalefetin tavrı tartışma konusu...

Darbe imalı bildiri... Muhalefetin tavrı tartışma konusu...

title
Eski Türkiye heveslileri ne istiyor?

Eski Türkiye heveslileri ne istiyor?

title
CHP'li belediyeler yerinde sayıyor

CHP'li belediyeler yerinde sayıyor

title
Türkiye 'Küresel Oyunlara' karşı ne yapıyor?

Türkiye "Küresel Oyunlara" karşı ne yapıyor?

title
'ABD, Türkiye'ye yönelik mesajları NATO ve AB üzerinden veriyor'

"ABD, Türkiye'ye yönelik mesajları NATO ve AB üzerinden veriyor"

title
Kılıçdaroğlu neden HDP'yi eleştirmiyor?

Kılıçdaroğlu neden HDP'yi eleştirmiyor?

title
2023 manifestosu bize ne anlatıyor?

2023 manifestosu bize ne anlatıyor?

title
2023 manifestosu neler içeriyor?

2023 manifestosu neler içeriyor?

title
Terör ve mücadelede hangi mesajlar verildi?

Terör ve mücadelede hangi mesajlar verildi?

title
HDP'nin kapatılma davası siyaset denklemini nasıl etkiler?

HDP'nin kapatılma davası siyaset denklemini nasıl etkiler?

title
CHP İstanbul Sözleşmesi'ni neden kullanıyor?

CHP İstanbul Sözleşmesi'ni neden kullanıyor?

title
HDP'nin kapatılma davası... Bundan sonraki süreç nasıl olacak?

HDP'nin kapatılma davası... Bundan sonraki süreç nasıl olacak?

title
Biden, Putin'e neden 'katil' dedi?

Biden, Putin'e neden 'katil' dedi?

title
Algı siyasetiyle ne yapmak isteniyor?

Algı siyasetiyle ne yapmak isteniyor?

title
HDP kapatılırsa CHP'ye mi gidecek?

HDP kapatılırsa CHP'ye mi gidecek?

title
Papa'nın Irak ziyaretinin arka planı

Papa'nın Irak ziyaretinin arka planı

title
Samsun'daki kadına şiddetin cezası ne olacak?

Samsun'daki kadına şiddetin cezası ne olacak?

title
Haftalık Burç Yorumları... Bu Hafta Nelere Dikkat etmeliyiz?

Haftalık Burç Yorumları... Bu Hafta Nelere Dikkat etmeliyiz?