Bugün 4 Aralık Dünya Madenciler Günü #AkşamStory

Emeğin ve alın terinin simgesi madencilerimizin günü kutlu olsun…

Eklenme Tarihi: 04.12.2019 17:23 - Güncelleme Tarihi: 05.07.2020 23:34
AKŞAM STORY

Bugün 4 Aralık Dünya Madenciler Günü

Maden kazalarında yaşamını yitiren tüm madencileri rahmetle anıyoruz. Emeğin ve alın terinin simgesi madencilerimizin günü kutlu olsun…

Sınıfta öğretmen ders anlatırken pişkin pişkin sigara içti

Ankara'da bir okulda çekildiği iddia edilen görüntüde, öğretmen sınıfta ders anlatırken bir öğrencinin pencere kenarında sigara içtiği görülüyor. Başka bir öğrenci tarafından kayıt altına alınan o anlar, kısa sürede sosyal medyada büyük tepki topladı. Görüntünün, hangi okulda çekildiğinin belirlenmesi için inceleme başlatıldı.

Pazar çadırıyla birlikte uçtu

Kadıköy’de bir pazarda tezgah açan Mehmet Pekcan’ın yaşadığı olay aksiyon filmlerini aratmadı. Pazarcını eli, çadırın ipine takılınca şiddetli rüzgârla birlikte metrelerce havalandı. Neyse ki çevredekiler Pekcan’ın imdadına yetişti.

Can Yaman’ın açıklamalarına sosyal medyadan büyük tepki geldi

Geçtiğimiz aylarda İtalya'yı sallayan Can Yaman bu kez İspanya'yı birbirine kattı. İspanya'da bir programa katılan oyuncu, kendisine 'Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?' diyen kadın hayranına tepkilere neden olan bir cevap verdi…

Süper Lig’in ilk kadın başkanı Berna Gözbaşı: “Herkes bana ofsayt nedir?” diyor

Süper Lig’in ilk kadın başkanı Berna Gözbaşı şimdiden tarihe geçti. Eleştirilere aldırış etmeden görevini laikiyle yapacağını belirten Gözbaşı,'Herkes bana 'futboldan anlıyor musun?', 'ofsayt nedir' diyor. Bunları Oyuncu bilsin, hakem bilsin. Oyuncu ofsayta düşmesin, hakem de yanlış karar vermesin. Ben bu işi doğru yönetmeyi becerebilmek istiyorum. Takımı oynatmak teknik direktörün işi' dedi.

Önerilen Videolar