Ahmet Talha Erdem'den Tarihi Şampiyonluk #AkşamStory

Milli sporcu Talha Ahmet Erdem, finalde Portekiz'den Corte Diogo'yu 4-2 yenerek, altın madalya kazandı ve bu alanda Türkiye'ye ilk dünya şampiyonluğunu getirdi.

Eklenme Tarihi: 02.12.2019 17:13 - Güncelleme Tarihi: 05.07.2020 23:17
AKŞAM STORY

-Ahmet Talha Erdem'den Tarihi Şampiyonluk

Portekiz'de devam eden Down Sendromlular Dünya Judo Şampiyonası'nda Milli sporcu Talha Ahmet Erdem, finalde ev sahibi ülkeden Corte Diogo'yu 4-2 yenerek, altın madalya kazandı ve  bu alanda Türkiye'ye ilk dünya şampiyonluğunu getirdi. 

-Sobayı Tinerle Yakmak İsterken Yandı

Uşak'ta tinerle soba yakmaya çalışırken tüm vücudu alev alan işçi, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. 

-Jair Bolsonaro’ya Leonardo Di Caprio'dan Yanıt Geldi

Geçtiğimiz günlerde Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun, Amazonlar'daki yangınlarla ilgili oscarlı yıldız Leonardo Di Caprio'yu  suçlamış, Di Caprio'nun Dünya Doğayı Koruma Vakfı’na tam 500 bin dolar bağışta bulunduğunu ve Amazon'un yakılması için işbirliği yaptığını söylemişti. O suçlamalara Ünlü Hollywood yıldızı  Di Capriodan yanıt geldi.

-Aşı İçin Vampirden Destek Aldılar

Rusya’nın başkenti Moskova’nın sağlık biriminden yetkililer, ebeveynleri çocuklarının aşılarını yaptırmaya teşvik etmek için vampirlerden yardım aldı. 

Moskova Sağlık Koruma Departmanı’nın yayınladığı bir videoda, erkek bir vampirin kızıyla beraber doktora gittiği görülüyor. Baba vampir doktora, kızının ‘aşıları yapılmamış birisinin kanını içmesinin güvenli olup olmadığını’ soruyor.

     

 

Önerilen Videolar