• $ 5,6303
  • € 6,3597
  • 259.578
  • 101566
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sergen Yalçın, Beşiktaş'ta başarılı olur mu? TFF başkanı kim olacak? Gündem yaratacak iddia

Akşam TV’de Enes Özdemir’in moderatörlüğünü yaptığı HatTrick programında Tamer Ayeri çarpıcı yorumlar yaptı… Beşiktaş’ın yeni sezondaki teknik direktörü kim olacak? TFF başkanlığına kim gelecek?

Hat Trick yorumcusu Tamer Ayeri’nin sözleri şöyle:

"Sergen’i Hürser Bey seçilip getiremedi ama Beşiktaş taraftarı Alanya maçından sonra getirdi. Beşiktaş taraftarı Sergen’i istediğini çok belli etti. Sergen Yalçın şu an listede 1 numaraya geldi. Büyük ihtimalle Beşiktaş Sergen’le anlaşacak. Sergen Yalçın’ın Beşiktaşlı olduğunu herkes biliyor. Sergen alt yapısında çalıştı teknik direktör olarak Beşiktaş’ın. A takımda iş yapabileceğini düşünüyorum. Sergen’in teknik direktörlüğünü Beşiktaş altyapısında çalışırken de çok beğeniyordum. Alanya’da da gerçekten çok iyi. Bir de şu var. Elinde çok çok iyi bir kadro olmayacak ayrılıklardan sonra. Sergen’in taraftar kredisiyle başlaması Beşiktaş yönetiminin de işini kolaylaştırır. Ben Sergen’in başarılı olacağını düşünüyorum."

TFF BAŞKANI KİM OLACAK?

Tamer Ayeri Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na ise tek adayın Nihat Özdemir olduğunu söyledi. Ayeri, “Bende böyle bir bilgi var. Nihat Özdemir isminde uzlaşıldı” dedi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Düzce´de Cumayeri ilçesinde sağanak yağış sel ve su baskınlarına neden oldu. Heyelan nedeniyle 5

Düzce´de Sağanak! Heyelanda 10 Kişi Mahsur Kaldı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Büyükçekmece yol çökme nedeniyle trafiğe kapatıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları