İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7511
  • 4.6635
  • 162.97
  • 116.510
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Galatasaray'da Fernando sevinci

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sakatlık sürecinde olan Brezilyalı futbolcu Fernando'nun önümüzdeki hafta İstanbul'a döneceğini ifade etti.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sakatlık sürecinde olan Brezilyalı futbolcu Fernando'nun önümüzdeki hafta İstanbul'a döneceğini ifade etti. Fernando'nun en az 5 hafta daha sahalardan uzak kalması ve Fenerbahçe ile oynanacak maçta %100 performansla sahada olması hedefleniyor.

Fatih Terim, tedavisine Portekiz'de devam edilen Brezilyalı futbolcuları Fernando Reges'in önümüzdeki hafta İstanbul'a dönmesini beklediklerini ifade etti.

Fernando'nun durumuyla ilgili takım doktoru ile görüşeceğini anlatan Terim, "Fernando'yu önümüzdeki hafta bekliyoruz. Yarın bir görüşme yapacağım, dönüşü daha da erken olabilir. Doktor ile beraber geliş tarihini netleştireceğiz. Bu görüşmeden sonra işin ismini daha rahat koyabiliriz." değerlendirmesinde bulundu.

Terim, tedavisi devam eden Jason Denayer'in verdikleri iki günlük izinle Belçika'ya ailesinin yanına gittiğini aktardı. (Skorer)

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yardımcı Antrenör Levent Şahin, kaptan Selçuk İnan, Fernan

Galatasaray´dan Mehmetçik´e destek

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları