İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6737
  • 4,3310
  • 151,29
  • 108.489
Reklamı Kapat

6-0'lık maç için şike teklifi aldım!

A.Gücü'nün eski G.Saraylı oyuncusu Uğur'un bu itirafı Fener'in başını ağrıtacak:

Önceki gece İstanbul Emniyeti'ne ifade veren Uğur Uçar'ın 'Evet bana şike teklifi menajerler aracılığı ile geldi fakat reddettim' dediği iddianamede yer aldı

DEVRİM TOSUNOĞLU

Futbolda devam eden şike soruşturması kapsamında ifade veren A.Gücü futbolcusu Uğur Uçar'ın, şike teklifi aldığını kabul ettiği iddia edildi. Önceki gece İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek ifade veren Uçar'ın 'Bana 6-0 yenildiğimiz F.Bahçe karşılaşmasından önce şike teklif edildi ama kabul etmedim' diye dediğinin tutanaklara geçtiği öğrenildi...
LİGİN 33. haftasında oynanan ve F.Bahçe'nin 6-0 kazandığı A.Gücü maçı öncesinde yaşanan olaylarla ilgili ifadesi alınan Uğur Uçar, Emniyet'te takım arkadaşı Senecky ile birlikte önemli bilgiler verdi.

DİNLEMEYE TAKILDI
ÜÇÜNCÜ dalgada bilgisine başvurulan ilk isim olan eski G.Saraylı oyuncunun ismi telefon takiplerinde bolca geçiyordu. Uğur'a 10 Mayıs 2011 tarihinde Kadıköy'de oynanan maç öncesinde menajerler aracılığıyla şike teklifi yapıldığı ortaya çıktı. Genç futbolcunun menajeri Ümit Aydın'ın F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yakınlığı ile bilinen menajer Yusuf Turanlı ile şike pazarlığı yaptığı da öne sürülüyor. Menajer Abdullah Başak'ın da dahil olduğu pazarlıklar sonrasında Uğur Uçar'ın yanısıra başka oyunculara da aynı teklifin yapıldığı konuşulmuştu.

MENAJERLER ARACI OLUYOR
TELEFON kayıtlarında Yusuf Turanlı'nın Abdullah Başak ile yaptığı görüşmede 'Abi olumsuz, korkuyorlar yok diyorlar, çok mücadele oldu ama olumsuz' dediği belirlenmişti. İşte bu ifadeyi Uğur Uçar, Emniyet'te doğruladı. G.Saray alt yapısından yetişen ve 2 sezon önce A.Gücü'ne geçen Uğur Uçar, polisteki sorgusunda bunu doğruladı. 
UĞUR Uçar, kendisine şike teklifi yapıldığını ancak kabul etmediğini söyledi. Uğur kayıtlara geçen ifadesinde 'Şike teklifi yapıldı ama kabul etmedim' diyerek soruşturmaya yeni bir boyut kazandırdı..

AKIN, İTİRAFI REDDETMİŞTİ
DAHA önce İbrahim Akın'ın F.Bahçe ve Beşiktaş'tan para ve yarış atı aldığını kabul ettiği iddia edilmişti. Akın'ın hakim karşısında 'baskı altında kabul ettim' diyerek itirafı reddeceği açıklanmıştı. Uğur Uçar ise açıklamaları ile şike teşebbüsünü doğrulamış oldu. Bu itiraf F.Bahçe ile ilgili yapılan soruşturmada delil olarak kullanılacak. Eski G.Saraylı oyuncu böylece Fenerbahçe'nin şike soruşturmasındaki ifadesi ile kader adamı olabilecek.

Adana'da 6 aydır psikolojik tedavi gördüğü ileri sürülen 26 yaşındaki Emre Görür, pompalı tüfek ve m

Kapı koluna kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Dünyanın en tehlikeli bölgeleri

TSK'dan 'Atış Serbest' faaliyeti