• $7,9538
  • €9,479
  • 462.946
  • 1325.47

zerdeçal çayı  
haberleri

zerdeçal çayı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika zerdeçal çayı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Zerdeçal zayıflatır mı? Zerdeçal çayı nasıl yapılır?">
Zerdeçal zayıflatır mı?  Zerdeçal çayı nasıl yapılır?

Zerdeçal zayıflatır mı? Zerdeçal çayı nasıl yapılır?

Zerdeçal zayıflatır mı? Zerdeçal neye iyi gelir? sorularının cevabı kilo vermek isteyenler tarafından merak ediliyor. Özellikle koronavirüs sürecinde gündemden düşmeyen zerdeçal, bağışıklık sisteminden kolesterole kadar birçok hastalığa iyi geliyor. Zerdeçal çayı tarifini ve zerdeçalın faydalarını haberimizde bulabilirsiniz.

Her öğünde mutlaka zerdeçal tüketin">
Her öğünde mutlaka zerdeçal tüketin

Her öğünde mutlaka zerdeçal tüketin

Bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla özellikle Ramazan ayında zerdeçal tüketilmesi gerektiğini söyleyen İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Balanlı, “Yemeklerin içine katılabilir, çayları yapılabilir. Günde toz halinde bir tatlı kaşığı yiyeceklere katılarak alınması gerekmektedir. Zerdeçalı düzenli kullanan ülkelerde, enfeksiyon hastalıklarının daha az gözlemlendiği görülmüştür” dedi.

Sinüziti geçiren formüller">
Sinüziti geçiren formüller

Sinüziti geçiren formüller

Burun tıkanıklığı, baş ağrısı, yorgunluk yapan sinüzitten kurtulmak için karaturp, sirke, soğan, zencefil ve balla hazırlanan karışımları kullanmak iyi geliyor.