• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
22 Kasım 2019 Cuma

Rihanna'nın 'Dior' rüküşlüğü

Rihanna; yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. Herhalde Dior markası ana sponsor oldu kendisine. Baştan aşağıya aynı marka elbise, çanta, ayakkabı, şapka, trençkot giydirip kızcağızı sokağa atmışlar konuşulsun diye. Hâlbuki bu şekilde dikkat çekmeye ne markanın ne de Rihanna’nın ihtiyacı var.

AYŞE HATUN ÖNAL

BU NE GÜZELLİK

Ayşe Hatun Önal’ın Tolga Çam imzalı elbisesi harika olmuş. Elbisenin rengi, etek detayı, dekoltesi muhteşem. Tolga Çam harika modeller çıkarıyor son zamanlarda. Özellikle fizik tipine yakışanı giydirmesi önemli… Model de çok iyi olunca muhteşem bir kombin olmuş.

BOL FRİKİKLİ HADİSE

Hadise; tam bir showgirl. Sahnede özellikle çok cesur giyiniyor. Dekoltesinden asla taviz vermiyor. Bu silver ayna parçalı elbise ve çizmeleri ile uyum içinde olmuş. Ama keşke biraz farklı giyinse artık… Bu elbisenin farklı renklerini de defalarca üzerinde gördük.

GEREKSİZ DEKOLTE !

Melisa Şenolsun; Los Angeles’ta öyle bir açılıp saçılmış ki çok gereksiz bir dekolte vermiş. Dövmelerini mi göstermek istemiş kendini mi bilemiyorum ama elbise maalesef çok kötü görünüyor. Keşke daha şık bir kostüm giyseymiş… Güzelliğini gereksiz yere harcamış.

ÖZCAN DENİZ’DEN ŞAŞIRTAN İMAJ

Özcan Deniz, herhalde kendini en iyi yenileyenlerden. Tarzı her yıl daha da gelişiyor. Beyaz saçları zaten çok yakıştı da bu yeni imaj şaşırttı. Kot pantolon ve ceketi ile hem fit hem de karizma olmuş. Kendine iyi bakıyor. Yeşil ayakkabı bağcıkları da dikkat çekiyor ayrıca… Baba olduktan sonra değişiklik devam ediyor.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi