İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0321
  • 4.9906
  • 174.46
  • 112.110

Lige odaklanmalı

İkinci yarının başlangıcı gibi oynasalar kazanırlardı. Herkes böyle hatırlayacak. Şaşkın bur başlangıçta turu bıraktı Fenerbahçe. Ancak şu da bir gerçek ki, Fenerbeahçe Şampiyorlar Ligi seviyesinde değil. Üçlü savurmanın Alper ve Volkan Şen’in takıma dönmesiyle tarih olacağı da bir gerçek.

İlk maçtakiyle oranla b.ireysel düşüşler çok fazlaydı. Orta sahada Salih Uçan ve Ozan Tufan ilk maçın gerisinde kaldı. Fernandao bildiğiniz gibiydi. İki maçta da kötüydü.

Penaltı pozisyonunda Hasan Ali Kaldırım ayagını topa sokmamalıydı. Mendy’I 15 milyon euro’ya neden transfer ettiğini bu pozisyona baarak anlayabilirsiniz.

Falcao’nun sakatlanması Fenerbahçe için kırılma anıydı. Büyük hücum tenhdidi kalktıktan sonra golü bularak tura ortak olmuşken ilk maçın kötü oyuncusu Germain’e mağlup oldu sarı lacivertliler.

İlk maça bakıp olun kurucuya ihtiyaç yok demek yanlıştı. Fenerbahçe Avrupa Ligi play-off eşleşmesine kadar oyun kurucusunu belirlemeli.

Orta sahanın maça hakim olamadığı bir gerçek. Bireysel performanslar üretkenliği negatif etkiledi.

Fenerbahçe Avrpua maçlarını düşünmeden lige odaklanırsa ayakta kalabilir. Üç kulvarı götürecek bir kadrosu yok. Monaco maçının anlattığı budur!

Mustafa Sapmaz Diğer Yazıları

Eh be Boateng!

03.07.2016

Boom-Taka

28.06.2016

Şehidimiz Ömer Halisdemir davasında karar açıklandı 18 sanığa ağırlaştırılmış müebbet

Ömer Halisdemir davasında karar çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Hangi ilçede evlenmenin maliyeti ne kadar?

Yerli insansız araç Asya pazarına giriyor

En Çok Okunanlar