İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0321
  • 4.9906
  • 174.46
  • 112.110
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Tekirdağ Kırklareli 13 Ocak yarın okullar tatil mi, işte Valilik açıklamaları

Tekirdağ ve Kırklareli yarın okullar tatil mi? Tekirdağ ve Kırklareli'de yoğun kar yağışları görülüyor. Meteoroloji ise yaptığı açıklamada Tekirdağ ve Kırklareli'ye yoğun kar yağışı uyarısı yaptı. Peki 13 Ocak Perşembe okullar tatil mi?

x

Tekirdağ ve Kırklareli'de kar tatili konusunda açıklama bekleniyordu. Öğrencilerin "Tekirdağ ve Kırklareli'de okullar tatil mi?" sorusuna yanıt Tekirdağ ve Kırklareli Valiliğinden gelecek. Tekirdağ'da Perşembe gününe kadar etkisini aralıklarla devam ettirmesi beklenen kar yağışı hafta sonuna doğru kentten çekilecek. Bu hafta Tekirdağ'da en düşük sıcaklıkların -5 derece, en yüksek sıcaklıkların ise 9 derece olması bekleniyor.

13 OCAK TEKİRDAĞ YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

13 Ocak'ta Tekirdağ'da okulların tatil olacağına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Tekirdağ Valiliği son dakika açıklaması geldiği takdirde haberimizden okunabilecek.

13 OCAK KIRKLARELİ YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

13 Ocak'ta Tekirdağ'da okulların tatil olacağına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Tekirdağ Valiliği son dakika açıklaması geldiği takdirde haberimizden okunabilecek.

TEKİRDAĞ ANLIK HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KIRKLARELİ ANLIK HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

TEKİRDAĞ HAVA DURUMU

Tekirdağ'da Perşembe gününe kadar etkisini aralıklarla devam ettirmesi beklenen kar yağışı hafta sonuna doğru kentten çekilecek. Bu hafta Tekirdağ'da en düşük sıcaklıkların -5 derece, en yüksek sıcaklıkların ise 9 derece olması bekleniyor.

Diğer yandan Marmara ve Ege'de rüzgar lodosa dönüyor, biraz da kuvvetli esiyor. Sıcaklığı birkaç derece arttıracak. Marmara'da, Trakya'da ve Balıkesir çevrelerinde yine kar var. Akdeniz ve İç Anadolu'da bulutlar yoğunlaşıyor. Akdeniz'in orta ve batı kesimlerinde yağmur bekliyoruz. İç Anadolu'da ise Kayseri dolaylarında bölgesel kar geçişleri olacak ve bu kar yağışlı alanlar ardından gelen günlerde biraz daha genişleyecek. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında bölgesel kar geçişleri var ve bu kar yağışlarından perşembe günü de göreceğiz. Doğu Karadeniz'de ise yalnızca parçalı bulutlar oluşuyor. Trabzon 11-12 derecelere çıkıyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da hava parçalı bulutlu ve önümüzdeki birkaç gün bu şekilde olacak. Sıcaklıklarda da ciddi bir dalgalanma yok. 

11 OCAK KAR TATİLİ VEREN İLLER LİSTESİ

Tekirdağ

Tekirdağ'da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle eğitime verilen ara uzatıldı. Tekirdağ Valiliğinden yapılan açıklamada, "Olumsuz hava koşulları nedeniyle 11 Ocak 2017 tarihinde Tekirdağ ili genelinde resmi ve özel tüm ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edilmiştir. Hamile ve engelli kamu görevlileri idari izinli sayılacaktır" denildi. Kırklareli Kırklareli'nde, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelindeki okullarda eğitime 1 gün daha ara verildi. Kırklareli Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelindeki Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel okulların yarın da tatil edildiği belirtildi. Açıklamada kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personelin de yarın idari izinli sayılacağı bildirildi. Valilik kararıyla dün ve bugün de okullar tatil edilmişti.

Osmaniye´de hemzemin geçitte yük treninin çarptığı baba ve kucağındaki bebeği hayatını kaybetti.

Osmaniye´de feci kaza! Baba ve kucağındaki bebeği hayatını kaybetti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

'Yüzyılın madeni' Leonardit: Türkiye dünyada ikinci sırada

AK Parti, yaptırdıkları son anketi açıkladı

En Çok Okunanlar