• $ 5,7477
  • € 6,3537
  • 279.031
  • 100237
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Emilia Clark, Game of Thrones'un final sahnesine Hitler'i izleyerek hazırlanmış

Game of Thrones'ta Khaleesi karakterini canlandıran Emilia Clarke, dizinin final bölümüne ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu dizide Dothraki ve Valyrian ordularına seslendiği sahneyi Hitler'i izleyerek çalıştığını belirtti.

Game Of Thrones’un bitişinin ardından, Emilia Clarke dizinin final bölümüne Adolf Hitler gibi diktatörlerin videolarını izleyerek hazırlandığını açıkladı.

Oyuncunun canlandırdığı Daenerys karakteri, Kralın Şehri’ni ele geçirdikten sonra kendi diktatörlüğünün ordusunu iki dilde kurdu: Dothraki ve Valyrian.

Variety’e konuşan Clarke, Daenerys’ın bu iki orduya seslendiği sahneye çalışırken, farklı dilleri konuşan diktatörleri izlediğini söyledi. Oyuncu bu yönteme, tamamen kurmaca olan iki dilde vurgulu şekilde konuşabilmek için başvurdu.

Clarke konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Hitler’in dilini bilmeseniz bile, tonlamasından ne demek istediğini kesinlikle anlarsınız. Bu yüzden ben de ‘Söylediğim her kelimeye kendim de inanabilirsem, seyircinin altyazıya bakması gerekmez’ diye düşündüm.”

Clarke ayrıca, kendisinin ve diğer oyuncuların sanki sezon finali çekmiş gibi hissettiğini ve dizinin bittiğini henüz kavrayamadıklarını belirtti.

(Independentturkish)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP´yi sorumlu tutan Diyarbakır annelerinin partinin il binası

Oğlu Dağa Kaçırılan Baba: Oğlumu Almadan Buradan Gitmeyeceğim

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Trende panik! AFAD ekipleri alarma geçti

Ünlülerden Neslican Tay'a veda